Як гладити кішку.

Кішка - розумне і волелюбне тварина, яка звикло гуляти само по собі. Але навіть ця незалежної красуні приємно увагу, ніжність і тактильні дотику. Все тому, що тертям про меблі, ноги господарів і кути кішка позначає свою котячу територію, позначає залозами, розташованими на скронях між вухами і очима, об'єкти на своєму шляху. Людський ніс не здатний розрізнити ці запахи. Чим тварини і користуються, мітивши нас одним тільки вимогою погладити.
Інструкція
1
Задовольните бажання кішки, приділіть їй увагу хоча б на 20 хвилин в день. Візьміть тварину на руки, посадіть на коліна і погладьте її по шерсті. Ласкава кішка тут же відгукнеться вдячним муркотіння, замружить очі і почне перебирати передніми лапами.
2
Найвідчутніші зони у кішки - це її вуха і мордочка, оскільки там знаходяться котячі вуса, які відповідають за дотик. Погладьте її між вух, почухайте носик і за вушком, погладьте шию. Ваш пухнастий друг буде відчувати неймовірне задоволення від таких ласк.
3
У кішок, як і у людей, є зони найвищого задоволення. Якщо мордочка і вуха - універсальні місця, то вам варто пошукати ще й індивідуальні зони. Вивчіть свою кішку , гладячи її по животику, над хвостом або по лапкам. Кіса сама дасть зрозуміти, де ваші дотики найбільш приємні їй.
4
Іноді можна надати можливість кішці гладити саму себе, за методом самообслуговування. Нехай вона треться об ваші ноги, руки, обличчя та інші частини тіла. Повірте, задоволення вона від цього отримає нітрохи не менше, ніж якби ви наглажівать вихованку руками.
5
Використовуйте чесалку або щітку. Одночасно ви будете гладити кішку , доставляючи їй радість, вичісувати зайву підшерсток і ковтуни, позбавляючи свій будинок від пуху, і приводити її шерстку в чудовий стан. Часто розчісувати щіткою кішка виглядає доглянуто, красиво, а шерсть стає блискучою і не звалялася.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=c2t_TG0ZdLk
Зверніть увагу
Тертя і ласки - характерне котяче поведінку, лист про її прихильність до людини. Господар, про якого треться кішка, нею ідентифікується як частину належної їй території.