Як зробити меблі для барбі своїми руками. Як зробити купальник для барбі своїми руками.

Лялька Барбі підкорила серця багатьох дівчаток по всьому світу. Вона відома своєю любов'ю до нарядів, красивим домівках і розкішних меблів. Купувати меблі для Барбі в магазині дуже дорого, до того ж її завжди можна зробити самому. Це допоможе розвинути фантазію дитини, творчі здібності і привчити його до праці.
Інструкція
1
Меблі з коробок. Дуже легко зробити диван або ліжко з коробки. Для цього вам знадобиться безпосередньо коробка або кілька коробок, ножиці, гострий канцелярський ніж, поролон, вата або синтепон (або інший набивної матеріал), нитки, голки, клей. З коробки виріжте заготовку, де необхідно - склейте, наприклад, спинку і ніжки ліжка або підлокітники для дивана. Потім обклейте заготовку поролоном, скачайте валики для підлокітників і спинки ліжка і заздалегідь їх прошийте. Обклейте виворітні сторони меблів тканиною. Слідкуйте, щоб між тканиною і картоном не було пухирців повітря. Лицьові сторони обшейте, щільно натягуючи тканину і чіпляючи її за тканину, приклеєну з вивороту. Зшийте подушечки і покривало, набийте подушки синтепоном. Меблі готова.
2
Меблі з консервних банок. Таку меблі краще виготовляти разом з дорослими. Це допоможе уникнути травм. Візьміть консервну банку, краще, якщо вона буде з тонкого металу, наприклад, підійде банку з-під газованої води або пива. Наріжте боковини банки тонкими смужками і загніть їх у напрямку від днища. За допомогою щипців з'єднуйте по нескольку смужок, закручуйте з них візерунки і моделюйте ніжки майбутнього столу або стільця. Коли заготовка буде готова, зшийте подушечку і вклейте її в дно банки.
3
Плетені меблі з газет. Дачну лялькові меблі можна зробити так: берете газети, нарізати їх на тонкі смужки, за допомогою довгої в'язальної спиці скручуєте їх в трубочки. Трубочки проклейте клеєм ПВА. З газети скачайте щільний кульку, він буде потрібний для обсягу крісла. Вісім трубочок покладіть зірочкою і почніть переплітати їх по колу іншими трубочками. Фіксуйте клеєм кінці. Коли порахуєте, що кругле сидіння готово, загніть краю вісімки наверх і плетіть спинку. Для зручності покладіть усередину скачаний з газети кульку. Чим щільніше ваші трубочки будуть прилягати одне до одного, тим міцніше буде крісло.
4
Меблі з пластики. Досить міцна і нічим не поступається магазинної меблі може вийти з пластики. Пластику можна купити в художньому магазині - самозастигаюча або для запікання. Зробіть каркас майбутньої меблів з щільної фольги і обліпили його розкатаної пластикою. Для того щоб виріб був акуратним, для прикочування одного шару пластики до іншого використовуйте зубочистку. Прорисуйте дрібні деталі та візерунки і залиште до повного висихання, якщо це самополімерізующійся матеріал або запечіть в духовці при температурі 135-150 С протягом 30 хвилин. Після застигання розмалюйте акриловими фарбами і покрийте меблі лаком. Також з пластики дуже зручно робити посуд, аксесуари та їжу для Барбі.