Як позбутися від товстих ніг.

Ноги , обтяжені надмірною вагою, вельми змінюють силует, і він стає непропорційним. Це серйозно обмежує вибір одягу, адже з'являється необхідність приховувати недоліки. Для того, щоб позбавитися від товстих ніг, показано поєднання аеробних вправ і фізичних навантажень, а також певні зміни в щоденному раціоні харчування.
Інструкція
1
Перш за все, почніть з легких навантажень на ноги. Бігайте вранці як мінімум по п'ять-десять хвилин, після чого виконуйте присідання без ваги вщерть. Ваша мета - дати організму звикнути до навантаження, розвинути стійкість до фізичних навантажень і натренувати дихальну систему. Після двох-трьох тижнів ранкових пробіжок переходите до наступного етапу.
2
Запишіться на курси аеробіки. Абсолютно не важливо в якому напрямку будуть проходити тренування, навантаження на ноги мається на увазі в кожному з напрямків цих занять. Продовжуйте бігати вранці або використовуйте бігову доріжку і тренажер "велосипед" після занять аеробікою. Врахуйте, ніж велике навантаження ви надаєте на ноги, тим швидше вони втрачають вагу, стають підтягнутими і сильними.
3
уріжте свій раціон. Виконуючи кроки, зазначені раніше, ви розганяєте свій обмін речовин, при правильному харчуванні ви спалюєте ще більше жиру, ніж продовжуючи харчуватися так само, як і раніше. Відмовтеся від продуктів з високим вмістом жиру, помірно споживайте м'ясо і солодке. Вживайте в їжу якомога більше овочів і фруктів. Намагайтеся не їсти після шести-семи годин вечора, а в разі сильного голоду їжте фрукти та овочі.
4
Обов'язково висипайтеся, адже щоб нормально витримувати такі сильні тренування, вам знадобиться довгий період відновлення.