Як займатися на біговій доріжці щоб схуднути.

Бігова доріжка - універсальна альтернатива ранкових пробіжок. Єдина відмінність її в тому, що навантаження необхідно нарощувати повільнішими темпами, ніж при звичайному бігу, тому що при останньому ви можете зменшувати темп і обирати час відпочинку, в той час, як на біговій доріжці ви повинні вручну регулювати швидкість, інакше будете бігти весь час в одному ритмі.
Інструкція
1
В першу чергу пам'ятаєте, що перед кожним заняттям на біговій доріжці обов'язково повинна мати місце розминка. Здійснюйте обертальні рухи корпусом, розімніть тазостегновий і плечові суглоби, обов'язково розігрійте коліна.
2
У випадку, якщо є така можливість, використовуйте рваний ритм на біговій доріжці. Це забезпечить максимальне навантаження на м'язи. У разі, якщо такий режим не передбачений, змінюйте його вручну. Спочатку виставте повільний режим, після цього - середній, переключіться на п'ять-десять хвилин на швидкий, після чого - знову на середній. Перемикайтеся між середнім і швидким темпом для того, щоб досягти максимального результату приросту витривалості і втрати ваги.
3
Обов'язково дотримуйте правильний режим харчування: відмовтеся від важкої і жирної їжі, намагайтеся обмежити себе в м'ясному і солодкому. Пийте якомога більше води, щоб компенсувати втрату рідини на тренуваннях. Не їжте нічого за півтори години до і через півтори години після тренування. Чи не їжте нічого після шостої вечора, в разі сильного голоду обійдіться сухофруктами або овочами. Бажано займатися на біговій доріжці ввечері, щоб спалювати всі калорії, накопичені за день, мінімізуючи з кількість в організмі.
Зверніть увагу
Що б дійсно схуднути, необхідно за годину до занять в тренажерному залі вживати їжу багату на вуглеводи (каші, овочі, фрукти). Однак на повний і голодний шлунок проводити заняття не можна, необхідно їсти помірно. Що б тренування дала бажані результати, займатися бігом на біговій доріжці необхідно кожен день. В тиждень мінімальну кількість занять має бути п'ять.
Корисна порада
Якщо ви вибрали для себе такий метод як біг для схуднення, але хочете займатися вдома, бігова доріжка просто необхідна. Як схуднути за допомогою бігової доріжки? В першу чергу, ви дійсно повинні хотіти схуднути і прикласти до цього чималих зусиль. Для цього необхідно займатися регулярно, а не від випадку до випадку. Якщо ви почали ходити на доріжці, то, звикнувши до навантаження і швидкості, слід починати бігати.
Бігова доріжка - це, мабуть, найбільш популярний тренажер з тих, які набувають для використання в домашніх умовах. Однак помічено, що і в тренажерних залах багато людей віддають перевагу і любов саме бігових доріжках. Всі розуміють, що біг є ефективним і універсальним фізичною вправою і по позитивному впливу на фізичну форму і добре самопочуття випереджає навіть їзду на велосипеді і плавання.
Інструкція
1
У перші 5-7 днів занять на біговій доріжці підвищену увагу приділіть ходьбі, а не біжу. Біг повинен складати 1/10 частина всього тренування. Та й час тренувань не повинно перевищувати 20-25 хвилин. Так ви убезпечите свій організм від перевантажень. Звичайно, багато залежить від фізичної підготовки. Прислухайтеся до себе: якщо ви готові в перші ж дні давати організму велике навантаження, - це ваша справа, але такий підхід загрожує м'язовими і суглобовими болями і навіть тахікардією. У кожному разі, заняття слід починати з крокової розминки і закінчувати легкої ходьбой.Со другого тижня навантаження можна збільшувати, доводячи співвідношення бігу до ходьби до рівних за часом відрізкам (наприклад, ходьба 10 хвилин і стільки ж біг). Незважаючи на те, що на другому тижні ви вже більш витривалі, ніж на початку занять, програму тренування все ж варто вибирати розумно, не доводячи себе до знемоги. Втома повинна бути приємною.
2
Швидкість бігу слід встановлювати таку, щоб вона дозволяла підтримувати пульс в допустимих межах. Пульс можна контролювати, грунтуючись на показаннях, які видно на панелі приладів. А допустима межа - це 200 мінус ваш вік. Не припиняйте тренування різко, це негативно відіб'ється на роботі серцево-судинної і дихальної системи, т.к. вони не в змозі за короткий проміжок часу перебудуватися. Збій навіть може спровокувати втрату свідомості.
3
Заздалегідь потурбуйтеся про одяг і взуття. Зазвичай це спеціальні кросівки, призначені для бігу (вони помітно знижують ударне навантаження на опорно-руховий апарат), майка і легкі спортивні штани. Не з синтетичних матеріалів. Пам'ятайте, що заняття на біговій доріжці в кедах або іншого взуття на плоскій підошві погано позначаються на суглобах, збільшуючи можливість травм.
4
Не потрібно на початку занять встановлювати максимально складний рівень полотна бігової доріжки. Кут нахилу повинен розумно відповідати ступеню вашої фізичної підготовки.
5
Температура повітря в приміщенні, де проходить ваше тренування, повинна бути не вище 20-22 ° C. Воно повинно бути проветрено.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=2T-uHWNvQSo
Зверніть увагу
Під час тренування на біговій доріжці кураж, хвастощі і парі на витримку недоречні. Вони можуть привести до сумних наслідків. Головне правило занять на цьому тренажері - поступове збільшення навантажень.
Корисна порада
Кількість підходів до біговій доріжці ви повинні встановити для себе самі. Це може бути і двічі за день по 15-20 хвилин, а може і рази 3 на тиждень по одному підходу тривалістю 30-40 хвилин кожен.