Як зібрати кутовий шафа.

Кутовий шафа - ідеальний варіант для порожніх кутів в квартирі. Крім того, конфігурація кутових шафа ов надає інтер'єру класичну атмосферу. В якості обробки кутових шафа ов може бути використаний будь-який матеріал, який підходить для цієї мети.
Вам знадобиться
  • ДВП, МДФ, шурупи, цвяхи, пильний диск, фриз.
Інструкція
1
Виріжте з фанери або ДВП шаблон шириною 125 мм, довжиною 1065 мм. Кромки необхідно запиляти під кутом 45 градусів. За готовим шаблоном визначте розміри бічних стінок, а так же місце, де буде розташований шафа .
2
Кришку з'єднайте з бічними стінками і трикутними полками. Кріплення кришки має відбуватися до верхніх кромок бічних стінок за допомогою шурупів. Для міцності конструкції додатково використовують клей. Полки прикріпіть до планок.
3
Нахиліть пильний диск під кутом 45 градусів і скосите по направляючої планки передню кромку бічних стінок. Нерухомі полки прикріпіть до планок МДФ. З'єднайте бічні стінки за допомогою шурупів. Слідкуйте за тим, щоб не було щілин.
4
В стіні зробіть позначки, між якими поставте каркас кутового шафа а. За допомогою шурупів прикріпіть шафа до стіни. Довжина дюбеля повинна бути 75 мм.
5
З цільної плити МДФ випиляєте лицьову рамку. За допомогою дискової пилки виріжте в ній отвори, використовуючи лінійку. Допив кути.
6
Щоб кутовий шафа щільніше стосувався стіни, бічні кромки рамки з лицьового боку запиляєте під кутом 47 градусів. По обидва боки рамки закріпіть фриз. Цей декоративний елемент прикрасить шафа .
7
Встановіть лицьову рамку. Для цього нахиліть її і закріпіть на корпусі цвяхами. При цьому рамка повинна бути врівень з нижньою полицею.
8
Прикрасьте внутрішній кут. Для цього використовуйте декоративну стрічку шириною 125 мм. Проріз рамки вгорі окантуйте звичайним молдінгом з відбортовкою.
9
Двері для шафа а виготовте самі або придбайте готові. Двері повісьте на петлі, закріплені до бокової стінки з внутрішньої сторони.