Як прискорити роботу мережі. Як прискорити робота інтернету.

Інтернет і локальні мережі щільно вкоренилися в списку невід'ємних елементів життя багатьох користувачів ПК і стаціонарних ноутбуків. Природно, у багатьох виникає бажання зробити роботу в мережі якомога більш приємною і швидкою. Адже від якості роботи мережі можуть залежати багато параметрів працездатності ПК в цілому.
Інструкція
1
Запам'ятайте, що основною перешкодою для стабільної та швидкої роботи мережі є наявність великої кількості пристроїв на шляху між сервером і вашим комп'ютером. Тобто якщо ваш комп'ютер підключений мережним кабелем до сервера безпосередньо, то мережа буде працювати значно швидше, ніж у ситуації, коли інформація проходить через декілька світчей, роутерів або маршрутизаторів. У цьому зв'язку, для забезпечення найкращої якості передачі даних намагайтеся уникати зайвих пристроїв.
2
Коли ваш комп'ютер є частиною якої-небудь мережі , він постійно обмінюється інформацією з іншими подібними пристроями. Щоб знизити навантаження, що з'являється в результаті постійного з'єднання з іншими ПК, зробіть ваш комп'ютер «невидимим». Відкрийте панель управління. В меню «Мережа та інтернет» знайдіть пункт «Додаткові параметри спільного доступу". В пункті «Мережеве виявлення» виберіть «відключити».
3
Стабільною роботі мережі заважають всілякі програми. Особливо велике навантаження дають месенджери і файлообмінні утиліти. Якщо ви бажаєте прискорити прогрузкі сторінок або закачку файлів, то закрийте такі програми, як uTorrent, ICQ, Skype, Magent і qip. Постарайтеся, щоб в системному треї було якнайменше іконок.