Як розібрати Epson.

Epson - відома марка принтерів. Ці друкують устрою прості в обслуговуванні, зручні в розбиранні і в ремонті. Однак при розтині апарату не слід застосовувати силу, інакше можна пошкодити деталі. При виникненні проблем доцільно змінити вектор руху, але не нарощувати силовий вплив. Для розбирання необхідно використовувати спеціальну викрутку і ніж.
Вам знадобиться
  • Хрестова викрутка з довгою цівкою, ніж.
Інструкція
1
Знімаємо лоток для паперу, при цьому кришку можна не чіпати, так як вона ніяк не заважає процесу розбирання. При цьому натискаємо пальцем однієї руки на засувку, інший же рукою тягнемо лоток в протилежну сторону.
2
Для зняття фальш-панелей викручуємо шурупи, натискаємо на боковинки до легкого прогину пластмаси. Паралельно з цим зрушуємо панель. Повторюємо маніпуляції з другої панеллю.
3
відчіплюватися рамку USB, потягнувши її вгору. Відкручуємо шурупи в шахті під рамкою і під фальш-панелями. Знімаємо кожух принтера, звільняючи засувки. Викручуємо наступну партію шурупів, що здалися під корпусом.
4
Знімаємо «памперс» СНПЧ. Для цього викручуємо шурупи, знімаємо металеву рамку і передню панель. Відчіплювати шлейфи. Виймаємо блок безперервної подачі чорнила.
Зверніть увагу
Всі дії під час розбирання принтера не повинні супроводжуватися значними зусиллями. В іншому випадку можна пошкодити пластмасові засувки, шлейфи та інші деталі пристрою.
Корисна порада
При знятті трубки памперса доцільно відзначити положення головки. При складанні не доведеться ламати голову, на яке місце її доведеться повернути. Засувки, які кріплять СНПЧ до голівки, використовуйте відразу всі пальці. Це спростить зняття.