Як розібрати Canon.

Для ремонту принтера Canon пристрій необхідно розібрати. Зробити це зовсім не складно. Головне - в точності дотримуватися порядку дій і працювати обережно.
Вам знадобиться
  • Викрутка.
Інструкція
1
Знімаємо задню кришку, яка є одночасно направляючою для лотка. Розбираємо бічні панелі, використовуючи викрутку. Засувки задньої панелі піддягаємо викруткою і акуратно знімаємо цю деталь, зрушуючи її трохи назад.
2
Викручуємо шурупи. Відгинаємо засувки. Знімаємо корпус принтера. Прибираємо лоток подачі паперу, звільняючи його вісь з посадочних гніздечок за допомогою тонкої викрутки.
3
Викручуємо наступну партію шурупів. Відгинаємо засувки, знімаємо датчик паперу, розташований на редукторі. Прибираємо скотч, відчіплювати шлейф.
4
Викручуємо шурупи, що фіксують рамку плати управління та утримують кронштейн, на якому тримається вісь подачі паперу. Відчіплювати пружину за рахунок віджимання стопора і зсуву його убік.
5
Від'єднуємо датчик енкодера протягання паперу, відчіплювати шлейфи, що йдуть до каретки. Викручуємо шурупи, що скріплюють плату управління та піддон принтера. Знімаємо плату.
6
відкріплює шлейфи від блоку живлення, двигуна. Викручуємо почергово шурупи з лівого і правого боку станини принтера, знімаємо станину. Висуваємо паркувальний майданчик.
7
Від'єднуємо пружину і трубки, що прямують до помпи, знімаємо паркувальний майданчик. Викручуємо шурупи блоку редуктора, відчіплювати його. І, нарешті, дістаємо «памперс».
Зверніть увагу
При зніманні задньої панелі доцільно застосовувати викрутку. Вона виконує функції важеля. Однак вибираючи місце упору, будьте обачні, інакше легко подряпати корпус або пошкодити кришку.
Корисна порада
Защіпки легко віджимаються, якщо їх підчепити тонкої викруткою. А зняття корпусу принтера спрощується, якщо його одночасно тягнути і упиратися в піддон.
Будь то принтер або МФУ, зустрічаються проблеми друку, пов'язані безпосередньо з несправностями всередині апарату, які не вирішити стандартною утилітою діагностики. І тоді залишається тільки один вихід - ремонт з проникненням в надра пристрою.
Вам знадобиться
  • викрутка
Інструкція
1
Причин тому може бути багато: засмітилася/засохла друкуюча головка, потрібно прочистити датчик паперу, перевірити механізми подачі і переміщення, голівки, витягти сторонні предмети, заклинює пристрій. Конструкція більшості принтер ов схожа, особливо якщо розглядати моделі однієї фірми і однієї лінійки.
2
В першу чергу, треба перемістити друкувальну головку на паркувальний майданчик (стосується пристроїв з струменевим друком).
3
Потім відкрийте кришку і вийміть картриджі.
4
Далі від'єднайте пристрій від мережі і приступайте до демонтажу корпусу.
5
Отсоедините допоміжні панелі для направлення паперу. Візьміть в руку викрутку і відкрутите гвинти, якими кріпляться зовнішні пластикові панелі корпусу.
6
Потім зніміть плату управління. Для цього відкрутіть гвинти, якими вона кріпиться до станини принтер а, і від'єднайте що йдуть до неї дроти.
7
Далі відкрутите гвинти, що кріплять станину, і заберіть її в сторону.
8
Слідом від'єднайте йдуть до друкуючої голівці шлейфи і зніміть її з напрямних.
9
Все вузли пристрою стали доступні. На цьому загальний етап розборки закінчений. Далі все залежить від конкретної несправності і моделі принтер а.
10
Збірка здійснюється в зворотному порядку. Операції по збірці/розбиранні варто проводити з крайньою обережністю, щоб не пошкодити численні датчики. Інакше пророблена робота може виявитися не тільки марною, але й може завдати непоправної шкоди і без того несправному принтер у.