Як лікувати набряк носа. Набряк носа лікування.

Нежить - таке знайоме кожній людині явище і таке неприємне. Закладеність носа викликає і головний біль, і швидку стомлюваність, і різкий спад настрою. Є така приказка: лікований нежить проходить за 7 днів, не лікований за тиждень. Проте лікарі рекомендують лікувати нежить завжди. Адже набряк слизових оболонок може перейти в хронічну форму, а від неї позбутися вже практично неможливо.
Вам знадобиться
  • - судинозвужувальні краплі;
  • - соки рослин;
  • - крупа, сіль, пісок;
  • - хустку або полотняний мішечок;
  • - картопля варена;
  • - гаряча вода;
  • - гірчичники.
Інструкція
1
Найперший варіант лікування, який приходить на розум - це судинозвужувальні краплі. Застосування спеціальних препаратів допомагає зменшити неприємні симптоми і хоч трохи подихати приблизно години на 3-4 після їх застосування. Однак захоплюватися використанням таких коштів не варто. Чи не більше тижня можна вживати судинозвужувальні краплі, інакше буде звикання.
2
Є й народні засоби, які допомагають зменшити набряк. Наприклад, інгаляція з смерековим маслом. Можна робити в формі ванночки, можна за допомогою інгалятора. Найпростіший спосіб - глибока тарілка з окропом, куди додано 3-5 крапель масла.
3
Ще один варіант усунення набряк а носа - це прогрівання. Для цього використовується такий народний метод: на сковорідці накаливается пісок, сіль або крупа. Потім ця нагріта маса поміщається поміщається в полотняний мішечок або насипається в хустку і згортається в форму мішечка, а потім прикладається до перенісся. Єдина умова - щоб шкіру не обпікало.
4
Ще для позбавлення від нежиті можна спробувати прогрівання і розпарювання ніг. Після ванночки для ніг потрібно надіти шкарпетки або покласти гірчичники. Також для лікування закладеності носа використовують прогрівання грудей. В цьому випадку на неї кладуть компрес із щойно звареної картоплі. Тривалість такого прогрівання не менше 20 хвилин.
5
З народних засобів для зняття набряклості можна капати в ніс сік буряка, сік каланхое або алое, а також сік цибулі, змішаного з рослинним маслом.
6
І звичайно ж, не забувайте про рясне пиття. Саме воно насичує тканини рідиною і допомагає їм швидше очищатися від бактерій, а значить і швидше знімає симптоми закладеності носа . Щоб це засіб діяло на організм швидше, необхідно вживати тільки тепле пиття, нагріте приблизно до температури тіла.