Як склеїти метал. склеїти нержавійку.

Вирішивши склеїти метал з іншою поверхнею, ви повинні врахувати відразу кілька факторів, від яких буде залежати успіх вашої затії. Звичайно ж, вам знадобиться спеціальний клей, але важливу роль при цьому відіграватимуть структура склеюваних матеріалів і послідовність ваших дій в процесі роботи.
Інструкція
1
Для склеювання метал ов підійде далеко не кожен клей. Тому ретельно прочитайте інструкцію, що додається або проконсультуйтеся у продавця при покупці. Якщо, приміром, вам потрібно приклеїти метал до гуми, то шукайте клей, підходящий до цих обом матеріалами, а не тільки до якогось одного з них.
2
До того ж, метал метал у ворожнечу. Якщо дві необроблені алюмінієві деталі склеїти між собою не так вже й важко, то зі сталлю доведеться трохи повозитися.
3
Для клеєння більшості метал ов найкраще купувати двокомпонентний клей основі епоксидної смоли, а для нержавіючої сталі коштує вибрати клей з метилакрилатом.
4
Єдиної інструкції зі склеювання метал ов немає. Деякі краще клеїти точковим способом, для деяких доведеться видавити з тюбика смужку клею, а для великих площин існує спеціальний клей, який потрібно розмазувати тонким шаром по склеюються.
5
Але у всіх випадках метал перед роботою доведеться звільнити від бруду та жиру. Це істотно підвищить якість склейки і продовжить термін її служби.
6
Зачистивши деталі дрібнозернистим наждачним папером, нанесіть на них клей, як це написано в інструкції, добре притисніть їх один до одного і залиште на деякий час для схоплювання клею.
7
Деякі види клею тримають набагато краще, якщо влаштувати їм так зване «гаряче схоплювання». Просто викладіть склеєні деталі на деко духовки і залиште їх на 3 години при температурі 90 ° С. Але робити це можна з тим клеєм, в інструкції до якого вказується на хорошу переносимість їм високих температур.