Як зібрати супутникову антену.

Якщо точно слідувати інструкції і всі операції виконувати в зазначеному в ній порядку, то проблем із збіркою і установкою антени не виникне. Навіть недосвідчений користувач впорається з вирішенням цього завдання.
Вам знадобиться
  • Деталі супутникової антени, складальний інструмент, інструкція.
Інструкція
1
Закріплюємо дугу конвертородержателя на опорі спеціальними гвинтами. Встановлюємо щоки опори між деталями кронштейна, вставляємо в щілину між ними розпірні втулки і зовні шайби, закріплюємо все це болтами.
2
пріворачівать опору з кронштейном і дугою конвертородержателя до рефлектора. Встановлюємо на дузі конвертородержателя держатель опромінювача. Для цього вставляємо виступ конвертородежателя в паз і обхоплюємо опромінювач. Затягуємо болт.
3
Щоб розгорнути антену по потрібному кутку, злегка послаблюємо болти. Повертаємо антену так, щоб між рефлекторної площиною і вертикаллю утворився кут, рівний? - 19.65 ?. Після цього затягуємо знову болти.
4
Під'єднуємо супутниковий конвертор LNB.
Зверніть увагу
При збірці антени необхідно дотримуватися особливої обережності при поводженні з дзеркалами, в тому числі з алюмінієвими. Навіть найменші пошкодження їх поверхні здатні деформувати геометрію деталі, що негативно позначиться на експлуатації антени.
Корисна порада
При установці конвертора обертайте його навколо осі. Це допоможе знайти найкраще положення для приймання якісного сигналу. У тих випадках, коли антена прикриває конвертер, настройки поляризації виконуйте попередньо. При закріпленні антени на кронштейні використовуйте страхувальну мотузку. А при підключенні кабелю до антени виконайте ізоляцію роз'єму від вологи.