Як розгладити дублянку.

Багато людей бояться гладити дублянку з однієї причини: шкіра на куртці може загрубеть. Безсумнівно, ризик існує. Проте завжди є кілька порад щодо правильного догляду за виробами з дубленої шкіри.
Інструкція
1
Співробітники спеціалізованих магазинів запевняють: якщо дублянка зроблена з натуральної шкіри, з часом (пара-трійка днів) вона розгладжується сама. Потрібно лише повісити її на плічка. І все ж, не в кожного з нас є час на те, щоб сидіти і чекати стільки. Найпростіше, звичайно, розгладити дублянку праскою - на дуже низьких температурах і обов'язково через нейлон. Головне - не використовувати пар при прасування. Іноді нейлон замінюють на звичайну марлю.
2
Ще один спосіб розгладження тісно пов'язаний з вашою ванною. Ні, занурювати виріб зі шкіри не потрібно. Наберіть повну ванну дуже гарячої води і підвісьте курточку над паром, який буде виходити. Уважно стежте за тим, щоб дорога річ не впала в воду, інакше - біда. Цей спосіб підходить і для шуб. Тільки не переборщіть з часом - 2 години над водою, не більше.
3
Народні умільці придумали, мабуть, найлегший спосіб. Необхідно лише на м'яті місця з вечора покласти вологу ганчірку і ставити так, наприклад, до ранку. Потім трохи почекати, коли висохне і сміливо одягати на себе.
Зверніть увагу
Занадто гаряча вода або висока температура праски зроблять шкіру на вашій куртці жорсткої назавжди.
Корисна порада
З проблемою м'ятою дублянки відмінно справляються фахівці в хімчистках.