Як вибрати халат.

Домашній одяг, в яку ми перевдягаємося, повернувшись з роботи або прогулянки, володіє чарівними властивостями. З її допомогою ми забуваємо про всіх залишилися за стінами будинку неприємностях, скидаємо з плечей тягар турбот. Особливо приємний в цьому відношенні халат , в який швидко і легко можна переодягнутися і який іноді навіть не потрібно застібати - достатньо просто зав'язати його на пояс. Тому саме халат и частіше використовуються після лазні, коли вся решта одягу просто липне до розпареного тілу.
Інструкція
1
Якщо ви вирішили вибрати собі банний халат , насамперед зверніть увагу на його матеріал. Віддайте перевагу тим виробам, в складі матеріалу яких зовсім немає синтетики - така тканина краще вбирає вологу і зберігає тепло тіла. Втім, чистий бавовна теж не вбере всю вологу. А от якщо додати в нього рослинні волокна, то після ванни ваше тіло в такому халат е швидко стане сухим. Зміст таких волокон не повинно бути вище 30-40%. Зазвичай в хлопок додають бамбук, сою або алое віра. Халат з такого матеріалу завжди буде пухнастим і не втратить свій колір і форму.
2
Матеріал з довгим ворсом (від 8 мм і вище), викликає відчуття м'якості на тілі, але дуже швидко зношується. Оптимальна довжина махрових ворсинок для банного халат а - 5-6 мм. Багато в чому якість тканини залежить від її щільності. Чим щільніше тканина, тим вона міцніша і буде довше носитися, але і вага халат а при цьому буде більше. Щоб вам не довелося носити на плечах тягар понад півтора кілограм, вибирайте халат и з щільністю матеріалу 320-450 г на кв.м. Вони м'які, пухнасті і приємні на дотик.
3
Зверніть увагу на запах тканини халат а. Якщо він різкий і неприємний, то були використані неякісні барвники, які можуть викликати алергію. Якість прокраски повинно бути однаковим з двох сторін, це гарантує, що ваш халат НЕ злиняє після першого ж прання.
Цей вид одягу дуже зручний в домашній обстановці, і його із задоволенням носять багато жінок. Не залишають його без уваги і представники сильної половини. Адже як приємно одягнути теплий махровий халат після душу або легкий шовковий наряд, що дарує прохолоду в спеку. Але, як і будь-який предмет гардероба, халат необхідно правильно підібрати по розміром і зростанню людини.
Інструкція
1
Для початку необхідно знати, яка категорія халата вам потрібна. Їх три - жіночі халати, чоловічі та халати типу «унісекс», які можуть в рівній мірі підійти як чоловікам, так і жінкам. За позначенню розміри чоловічих і жіночих халатів, згідно з європейськими стандартами, відрізняються на один. Наприклад, якщо на етикетці ви бачите позначення XL, то в жіночому халаті це відповідає звичному 50-му розміру, а в чоловічому - 52-му. В халатах типу «унісекс» прийняті чоловічі стандарти.
2
Для махрових, а також велюрових халатів застосовують декілька основних розмірів. «S» (small) - відповідає 44-му розміру, «М» (medium) - 46-му, «L» (large) - 48-50. Потім йдуть чоловічі розміри XL (50-52), XXL (52-54), XXXL (54-56). Щоб визначити розмір більш точно, ви можете скористатися загальноприйнятою таблицею розмірів, яку неважко знайти в інтернеті.
3
Іноді на етикетках імпортних халатів ви можете побачити напис «one size». Це значить, що дана річ підійде однаково добре і для 46-го, і для 50-го розмірів.
4
При покупці халата для дитини ви повинні знати, що береться до уваги його зростання. Тобто для того щоб придбати відповідний за розміром халат, виміряйте зростання вашого малюка.
5
Жіночі халати можуть відрізнятися великою кількістю деталей і мати складний крій. Тому, щоб придбати відмінно сидить на вас річ, слід враховувати різні мірки, а не тільки обхват грудей.
6
Визначати потрібні параметри слід так. Роздягніться до нижньої білизни і зніміть взуття, щоб зробити більш точні обміри. Для визначення обхвату грудей сантиметр розміщуєте на найбільш виступаючих точках грудей і по пахвових западин. Щоб точніше виміряти талію, зав'яжіть на найвужчому місці тулуба пояс або шнурок і прикладіть сантиметр. Обхват стегон міряйте по самим виступаючим точкам сідниць і стегон.
7
Якщо ваша фігура має якісь особливості - більш широкі стегна або більший розмір грудей, широкі плечі і т.д., для халата слід брати до уваги більший параметр.