Як вибрати скрипку.

Скрипка - струнно-смичковий інструмент, найвищий за звучанням серед свого сімейства. Предками скрипки були європейські Фіделя, східні гусла, і ручні віоли. Довгий час останні вважалися інструментами вищого світу і протиставлялися плебейської скрипці, але з часом більш прості за формою і гучні за звучанням «народні» інструменти витіснили своїх ладових попередників з концертної естради.
Інструкція
1
Вибір скрипки - відповідальний етап підготовки до музикування. В магазин інструментів краще йти не поодинці, а з досвідченим музикантів-виконавцем з числа знайомих. Якщо такого друга у вас немає, запросіть педагога, заплативши йому енну суму за домовленістю. Вибираючи скрипку самостійно, ви можете не додати значення дефектам, які позначаться на звучанні і терміні служби інструменту.
2
Зверніть увагу на всі частини скрипки: колки повинні бути пригвинчені рівно, гриф і підставка прямі. Не забудьте і про рівності смичка: подивіться на нього з боку гвинта, проводячи тростину в точку далеко перед собою.
3
Форма скрипки повинна відповідати будові рук: розміру кистей, довжині від плеча до кінчиків пальців, іншим характеристикам. Самостійно підібрати інструмент за вагою та розміром ви також навряд чи зможете, а під час виконання ваша постава буде деформуватися.
Зверніть увагу
Для початку потрібно вибрати викладача або музичну школу з відділенням скрипки. З однією поправкою: покупка робиться зазвичай в той момент, коли ви досягли «свого» розміру скрипки - перестали рости і вам вже не знадобляться великі габарити. Дітям з їх швидким розвитком доводиться неодноразово змінювати скрипку.
Корисна порада
Бажано не купувати скрипку самому з кількох міркувань. Все скрипки, навіть фабричні, різні, тому бажано щоб з вами пішов вибирати скрипку грає людина, яка зможе оцінити зручність гри і якість звуку. Серед купи "деревинок" може попастися випадково відносно пристойний інструмент, не варто виключати таку можливість.