Як зв'язати красиві кофти. пов'язати красиву кофту піцамі.

Ажурні літні кофти завжди будуть притягувати увагу. Влітку такі кофти будуть актуальними, оскільки вони виконуються з натуральних матеріалів і являють собою з одного боку дуже ошатне твір мистецтва, а з іншого - зручну практичний одяг.
Вам знадобиться
  • Бавовняні нитки в'язальні (не менше 5 різних кольорів, по 25 г), біла в'язальний нитка (повинна бути тонше кольорових ниток), гачок розмір «1», ножиці, викрійки по ваших розмірах: «перед», «спина», «рукава» (можна зробити на тканині, можна використовувати шпалерну папір), товста голка, швейні булавки для фіксування елементів одягу.
Інструкція
1
Ажурну кофту можна пов'язати шляхом з'єднання, пов'язаних гачком елементів (квіточок, листочків, стеблинок та інших фігур). Завдяки такому поганому з'єднанні, між елементами залишаються просвіти, які й створюють ефект ажурною одягу. Такий тип в'язання називають ірландської в'язкою. Для цього, з кольорових ниток гачком зв'язуються елементи. Варіантів фігур може бути багато і залежить від вашої фантазії. Найпростіший тип фігур - це кружечки і квіточки. Вони не потрібні зміни напрямку ходу в'язання - досить в'язати петлі по колу до потрібного розміру діаметра елемента.
2
Зв'язавши з кольорових ниток кілька таких однакових за розміром елементів, їх можна з'єднувати. Для акуратного і рівного сполуки, елементи викладаються на готові викрійки виворітного стороною. Сформувавши з елементів певний мотив, вони кріпляться в такому вигляді булавками на саму викрійку. З'єднуються вони один з одним простими кольоровими нитками, шляхом пришивання їх один до одного голкою.
3
Просвіти між елементами можна заповнити нерегулярною сіткою, пов'язаної з білих ниток більш тонкого розміру, ніж у кольорових. Для цього потрібно нав'язувати повітряні петлі в хаотичному порядку гачком між елементами, захоплюючи край елемента. Таким чином можна заповнити великі пустоти і створити ефект ажура.После з'єднання всіх елементів нитками і сіткою, всі частини викрійки з'єднуються. З'єднувати їх можна або голкою з ниткою, або зв'язати краї двох деталей (наприклад, рукави і спинки) крючком.Вместо гудзиків зручно використовувати пов'язані мотузочки з двох сторін «переду».
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=La_jUi40Rd4
Зверніть увагу
Прати таку кофту потрібно вручну і в теплій воді.
Корисна порада
1. Перш ніж викладати елементи на викрійку для з'єднання, їх бажано пропрасувати праскою з парою. Таким чином, елементи стануть прямими і зручними для з'єднання. 2. Оскільки така кофта виконана з деталей як мозайка, її легко змінювати за розміром - можна видаляти частину елементів, роблячи її більш приталенной, а можна Дов'язати елементи, розширити і збільшити в розмірі кофту.
Рік від року дизайнери одягу пропонують нам величезний вибір затишних і теплих в'язаних речей. Але щоб виглядати «в тренді», не обов'язково бігати по бутіках і магазинах у пошуках підходящої саме вам моделі. Створіть шедевр своїми руками. Зв'яжіть собі блузку-туніку, настільки модну цієї зими. Вона прекрасно доповнить будь брючний наряд, стильно виглядає з лосинами.
Вам знадобиться
  • Пряжа, спиці, гачок, атласні стрічки.
Інструкція
1
Підберіть просту викрійку вільної туніки з журналів або побудуйте її самі по мірках. Також можна використовувати для побудови викрійки улюблені вами зручні речі. Расчертите отриману викрійку на однакові квадрати.
2
вивяжіте необхідне число квадратів простий панчішної в'язкою. Сполосніть їх в дитячому шампуні і акуратно пропрасуйте не дуже гарячою праскою, дайте остаточно просохнути.
3
Розкладіть отримані в'язані деталі на викрійці. Акуратно з'єднайте їх по кутах тонкої атласною стрічкою, яку можна зав'язати на невеликі бантики або на недбалі вузли. Головне на цьому етапі роботи - витримати однакове натяг стрічок на всіх деталях, щоб вони не перекосило.
4
Приміряйте блузку, оцініть, чи не занадто великі діри вийшли між в'язаними квадратами. В разі чого серединки квадратів також можна скріпити стрічками або просто прихопити нитками.
5
Прикрасьте туніку орнаментом або вишивкою, макраме або паєтками. Річ придбає свою індивідуальність, а ви отримаєте виріб hand-made.
6
Аналогічний виріб можна зв'язати гачком - вийде більш ажурний варіант. Виконайте потрібну кількість квадратів гачком, при цьому можна використовувати будь-який вподобаний вам орнамент. З'єднайте елементи між собою згідно викрійці за допомогою тих же ниток або, як і в попередньому варіанті, атласних стрічок.
7
З цієї ж викрійці можна зв'язати і суцільне виріб, необов'язково використовувати окремі дрібні елементи. Так як викрійку ви взяли просту, зв'яжіть 4 квадрата - перед, зад і рукава, згідно мірками. Можна зробити це як на спицях, так і гачком будь знайомої вам в'язкою. Зв'яжіть деталі встик. Вив'язування округлої горловини не передбачено стилем вироби, але ви можете оформити виріз і краю туніки гачком.