Як купити книгу через інтернет.

Процедура покупки книги через інтернет досить проста. А для багатьох цей спосіб поповнення особистої бібліотеки в світлі нинішнього розвитку інформаційних технологій та дефіциту часу переважніше візиту до книгарні. Хоча не слід скидати з рахунків і те, що до витрат на книгу доведеться додати плату за її доставку, а вона нерідко відчутно збільшує сумарні витрати.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - доступ в інтернет;
  • - хоча б приблизні назви цікавлять книг.
Інструкція
1
Якщо ви віддаєте перевагу конкретний інтернет -магазин чи інший ресурс (деякі книги, особливо давно не перевидавалися можна знайти тільки на букіністичних порталах і спеціалізованих дошках онлайн оголошень), починати пошук можете прямо там. Але часто, особливо при покупці новинки, більш ефективно використання пошукових систем. Поряд з результатами власне пошуку до ваших послуг, особливо при використанні «Яндекса» також контекстна реклама. Часто в результатах видачі присутній і ціна.
2
Не спокушайтеся найнижчою ціною. Уважно вивчіть умови доставки і порівняйте з іншими варіантами. Не виключено, що за рахунок різниці у вартості цієї послуги у різних магазинів більш вигідним може виявитися пропозиція конкурента, у якого ціна самої книги дещо вищий.
3
Якщо точну ціну доставки і всі її доступні варіанти можна дізнатися тільки при оформленні замовлення, спробуйте зробити це в декількох магазинах відразу і зупинитися на найбільш вигідному. В інших можна анулювати замовлення на будь-якому етапі, поки він остаточно не переданий в службу комплектації. Зазвичай вибрані вами книги додаються в корзину, а перехід до оформлення замовлення здійснюється після збору всіх покупок кліком на відповідну кнопку («Перейти до оформлення замовлення», «Оформити замовлення», «Замовити» і т.п.).
4
Деякі інтернет -магазин вимагають обов'язкової реєстрації або авторизації, якщо вона вже є, при переході до оформлення замовлення. Є й такі, де можна зробити покупку без реєстрації. Реєстрація зазвичай зручна користувачам, які планують часто здійснювати покупки в конкретному інтернет -магазин, оскільки не доведеться щоразу вводити заново одні й ті ж дані (ім'я, адреса доставки та ін.). Вона може бути також вигідна різними знижками, бонусними балами і т. П.
5
Оберіть найбільш зручний (або найбільш вигідний) спосіб оплати. Зазвичай інтернет -магазин пропонують різні варіанти: пластиковою карткою, через електронні платіжні системи, банківським переказом, через термінали, післяплатою і др.Еслі ви віддали перевагу варіант з передоплатою, зробіть її і чекайте доставки товару: дзвінка від кур'єра, сповіщення про отримання бандеролі або посилки або повідомлення про надходження замовлення в пункт самовивозу.