Як видалити пароль в біосі. Як видалити системний пароль.

Одним з найбільш надійних способів захисту комп'ютера вважається установка пароля при завантаженні ПК і BIOS-пароля. При включенні ноутбука або комп'ютера, користувачеві буде запропоновано ввести пароль для продовження завантаження або для входу в BIOS. Плюс цього методу в тому, що без знання пароля користувач не зможе отримати доступу до операційної системи і будь-яким іншим параметрам комп'ютера.
Вам знадобиться
  • хрестова викрутка
Інструкція
1
Для видалення пароля в BIOS існує два способи. Перший підходить лише в тому випадку, якщо ви вже знаєте пароль і вирішили його прибрати. Зазвичай це роблять у випадках, коли господар комп'ютера впевнений, що ніхто не зможе скористатися його ПК, або йому просто нема чого приховувати. Увімкніть комп'ютер і натисніть кнопку Del. Перед вами відкриється вікно БІОСа і рядок для введення пароля. Введіть пароль для входу. Відкрийте пункт Set Supervisor Password. Введіть старий пароль , а поля вода нового залиште порожніми. В деяких версіях БИОС не можна повністю видалити пароль , але можна вимкнути функцію його перевірки. Знайдіть пункт Power On Password і змініть його значення на Disabled.
2
Якщо ви не знаєте старий пароль в Біосе, то вам доведеться скористатися механічним методом його видалення. На материнській платі є невеликий акумулятор - БІОС-батарея. Відкрийте кришку системного блоку і витягніть дану батарею з гнізда. Тепер викруткою замкніть обидва контакти, до яких вона прилягала. Це дозволить скинути настройки БІОС на початкові. Природно, ніякого пароля не залишиться.