Як лікується свищ на яснах. свищ на яснах з кров'ю.

Часом на яснах виникає невеликий мішечок, що нагадує великий прищ. У такому випадку доводиться визнати, що це - свищ, причиною якого з'явився періодонтит, що виникає внаслідок ураження нерва або кореня зуба. Лікування необхідно доручити професіоналу. Грамотний стоматолог, зіткнувшись з подібним шкіряним мішечком на яснах , в першу чергу порекомендує вам свою допомогу.
Інструкція
1
Лікування свищ а слід починати з лікування періодонтиту. Виявити мішечок легко при постукуванні зубами, помітивши що з'явилася біль. Лікувати починають уражений зуб, очищаючи порожнину від каріозних тканин. Потім терапія триває за допомогою антибіотиків і спеціалізованих стоматологічних гелів.
2
Одонтогенний свищ можна вилікувати тільки за кілька відвідувань стоматолога. Пройшовши початковий курс, досягнутий може бути тільки зовнішній косметичний ефект, а хвороба залишається в приглушеному стані. Сучасні клініки можуть допомогти з цією проблемою багатьма методами: ультразвуковим впливом на хвору ділянку, лазерною обробкою, припіканням тканин діаметричному струмом. Практика показує, що ці способи лікування вельми ефективні, тому використовуються повсюдно. Звичайно, не можна забувати про медикаменти. Їх прийом обов'язковий при запаленні і спрямований на знищення бактерій.
3
Зустрічаються і такі запущені випадки, коли просто необхідно хірургічне втручання. Біль може не відчуватися, але гній при цьому буде виходити через свищ євою хід. Така ситуація - найнебезпечніша, нехтувати допомогою стоматолога не можна ні в якому разі. Не варто намагатися позбутися від нагноєння самостійно. Лікар зробить все можливе для збереження зуба і залишить ясна в колишньому вигляді.
4
Для того, щоб досягти максимально швидкого результату, деякі лікарі не нехтують і народними способами лікування. В такому випадку вам можуть порадити застосувати ванночку з сольовим розчином, а також порекомендують проводити полоскання протизапальними травами ромашки, евкаліпта, шавлії і т.д. Такі методи теж можна вважати ефективними, так як вони здатні зняти набряклість і запалення.