Як зшити ошатне плаття для дівчинки. зшити ошатне плаття для дівчинки своїми руками.

Ошатне плаття - це важлива річ у гардеробі будь юної принцеси. Будь то день народження, свято або якесь інше торжество, ошатне плаття завжди знадобиться. Щоб ваша малютка виглядала чудово, а головне - неповторно, спробуйте зшити для неї плаття самостійно. Якщо ви вмієте шити або не вмієте, але дуже хочете навчитися, скористайтеся деякими порадами.
Вам знадобиться
  • Будь-яка легка ошатна тканина, тканина для підкладали і под'юбніком, прикраси для сукні, швейні приналежності.
Інструкція
1
Зробіть викрійку. Плаття складається з круглої кокетки, яка грає роль верхньої частини, а також задньої і передньої половин сукні. Обидві половини зробіть расклешенними. Пам'ятайте про невеликі проймах. Чим ширше поділ сукні, тим краще виглядає тканина під кокеткою. Для складання викрійки зніміть з дитини все мірки і перенесіть їх на міліметровий тканину.
2
На тканини з підкладів і зміцнювальної проклейке розкроїте круглу кокетку. Зшийте виворітну і лицьову частини кокетки, але не повністю. Це потрібно для того, щоб було зручніше поділ пришити до кокетці.
3
Розкроїте поділ. Його краще зробити з под'юбніком, щоб плаття було пишним. Обробіть пройми спочатку у передньої, а потім біля задньої частини.
4
Зробіть плісировку на верхньому краю подолу. Це робиться за допомогою лапки для збірки. Помістіть верхній край подолу між виворітного і лицьової сторонами кокетки. Після цього прострочіть поділ разом з кокеткою. Коли будете пришивати поділ до кокетці, уважно дивіться за тим, щоб дві сторони були симетрично пришиті. Для цього розмітьте кокетку з вивороту за допомогою кравецької мілка. Акуратно намітьте бічні сторони і середину, а потім повторно застрочити подол з кокеткою.
5
Виконайте аналогічні дії і з другою половиною кокетки.
6
Сшейте шви сукні з боків. Робіть це від нижнього краю подолу і до пройми. За бажанням поділ сукні можна прикрасити оборками і воланами, нашити намистини, аплікацію або бісер. Також сукню можна декорувати красивою вишивкою. Дівчинка з задоволенням носитиме таке плаття, адже воно пошито руками мами, а значить, просякнуте теплотою і любов'ю.