Як прикрашати повітряними кулями.

Мало яке свято сьогодні обходиться без прикраси його повітряними кулями . Повітряна кулька став невід'ємною частиною прикрас багатьох урочистостей. Існує безліч варіантів прикрас приміщення: гірлянди по вертикалі і горизонталі, кольорові букети, різні фігурки, арки. І всі ці прикраси ви можете зробити своїми руками. Вони додадуть вашому святу унікальність, яскравість, подарують оточуючим атмосферу радості, веселощів, казковості.
Вам знадобиться
  • Кулі, волосінь, насос або компресор.
Інструкція
1
Головне при створенні прикраси - щоб кулі були одного розміру. Якщо кульки різного розміру, то яку б просту фігуру ви не задумали зробити, вона буде виглядати незграбною. Візьміть два стільці (також підійдуть стілець і стінка) і калібру куля потрібного вам розміру.
2
Навіть якщо ви володієте легкими плавця, все ж заповнити повітрям велике число повітряних кульок дуже складно. Скористайтеся краще насосом або компресором, щоб повітря не виходив, зав'яжіть хвостик кульки на вузол. Відразу кріпите між собою кілька повітряних кульок за вузлики.
3
З'єднайте всі кульки волосінню для лову великої риби, і розвісьте в приміщенні на свій розсуд. Можна розмістити кілька куль на кожному столі. Для того щоб зафіксувати їх на місці, налийте в одну кулю трохи води і прив'яжіть до нього зв'язку кульок. Найбільш красиво виглядають кульки, заповнені гелієм, які ширяють під стелею. Балон з гелієм можна взяти в оренду в спеціалізованій фірмі.
Зверніть увагу
Недолік гелієвих кульок - це маленький термін служби: вони здуваються швидше, ніж звичайні кульки.
Повітряна кулька - іграшка, що є незамінним атрибутом будь-якого свята. Перші гумові кулі були створені в XIX столітті як інструменту для проведення експериментів з воднем. Як іграшки вони вперше були використані в 1847 р Сучасне виробництво куль - складний технологічний процес, що вимагає спеціального високоточного устаткування.
Інструкція
1
Матеріал для виробництва куль - рідка гума (латекс). Колір кульки задається за допомогою спеціального барвника, який додається в латекс. Фарба складається з органічних і неорганічних сполук. Латекс виходить із соку каучукових дерев, які ростуть в основному в Малайзії. Матеріал виглядає, як мутнуватий сік або молоко.
2
Виготовлення куль виробляється в спеціальному обладнанні - коптильнях, каталізаторах. При виготовленні використовуються нафтопродукти, колірні добавки і вода. В латекс додаються барвник, після чого він встановлюється в спеціальну ємність.
3
Для додання кулям форми використовується спеціальна конструкція, що повторює обриси майбутнього кулі. Вона попередньо занурюється в коагулянт, що дозволяє утримувати гуму на формі. В якості коагулянту виступає нітрат кальцію, вода або спирт.
4
Форма занурюється в латекс і проходить через обертові щітки, що доставляють майбутні кульки в конвеєр. Форми промивають в гарячій воді, щоб видалити вільні нітрати, і на 20-25 хвилин поміщають в духовку при температурі, рівної приблизно 90оС, після чого гумову кульку витягується. Кожна з заготовок повинна мати однакову товщину стінок і спеціальні отвори для видування.
5
Надалі кульки проходять процедури поверхневого натягу і обробляються спеціальним антисептичним крейдою. Після цього їх проганяють через чистячі фільтри і проводять всілякі перевірки міцності. Після цього кулька можна вважати готовим.
Зверніть увагу
Якість кульки безпосередньо залежить від якості латексу: наскільки він добре начищені, нагрітий і оброблений. Залежно від якості застосовуваного устаткування й точності регулювання процесу виробництва буде змінюватись і якість готового кулі.