Як зробити саморобний глушник. Саморобний глушник для автомобіля.

Про роботу двигуна судять по шуму газів з вихлопної труби. Завод виготовлювач вашого авто оснастив його системою випуску відпрацьованих газів. Випускний колектор, з'єднувальні труби, глушник - все прораховано. Поліпшити цю конструкцію поодинці практично неможливо. Але оскільки система випуску відпрацьованих газів працює в важких умовах (великі температури, високий тиск, агресивні окисні процеси), її елементи і зокрема, глушник, виходять з ладу раніше, ніж інші системи автомобіля.
Інструкція
1
І ось ви стоїте перед дилемою: купити новий глушник в магазині запчастин або спробувати зробити його своїми руками. Покупка в магазині трохи насторожує. Незрозуміло, що за фірма виготовила глушник, з якого матеріалу, та й якість виготовлення часто викликає недовіру. Виникає бажання самому спробувати зробити цю просту на вигляд деталь в домашніх умовах. Тим більше що заміна стандартного глушника на прямоточний допоможе дещо збільшити потужність двигуна.
2
Зовнішні розміри та елементи кріплення у вас перед очима. Заміряйте їх і здобувайте основні матеріали для виготовлення нового глушника. Корпус, для збільшення терміну його служби, краще зробити з нержавіючої сталі. Фланці кріплення використовуйте старі, зрізавши їх «болгаркою». З'єднувальні труби поміняйте на нові, зроблені з труб відповідного діаметру і вигнуті за шаблоном.
3
А тепер визначитеся, що ви бажаєте отримати в результаті роботи глушника. Це може бути система випуску відпрацьованих газів, яка: - Чи не зменшує потужність двигуна; - Зменшує потужність двигуна, при цьому значно знижуючи шум при його роботі.
4
У першому випадку необхідний прямоточний глушник без пристрою будь-яких поглинаючих енергію камер. Його принцип - чим швидше звільняться циліндри двигуна від вихлопних газів, чим менше буде витрачено зусиль на їх видалення, тим більша потужність вийде на виході. Виконавши ряд нескладних операцій, ви отримаєте «ревучий» глушник, який вказує на потужність вашого авто.
5
Другий варіант для любителів спокійного життя. Якщо ви уникаєте виникнення конфліктних відносин з оточуючими, робіть в глушнику начинку. Відомо, що шум - це коливання повітря, викликані швидкістю руху газів, що видаляються з глушника в атмосферу. Для того щоб істотно її знизити і тим самим знизити рівень шуму, необхідно східчасто понизити тиск газів та їх швидкість від моменту надходження їх в глушник до моменту видалення в вихлопну трубу. Для цього в трубі, що проходить в глушнику, зробіть отвори і закріпіть на ній перегородки, які поділять простір глушника на камери.
6
Вихлопні гази, потрапляючи в глушник через отвори в трубі, заповнюють обсяг першої камери, тобто розширюються. Оскільки обсяг камери обмежений, гази через ті ж отвори в трубі потрапляють в наступну камеру. При цьому тиск зменшується, т.к. частина енергії витрачена на збільшення обсягу, а потім його зменшення в першій камері. І так з камери в камеру до виходу їх глушітеля.Скорость руху вихлопних газів буде зменшена, що призведе до значного зниження шуму при їх викиді в атмосферу.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=CAKPAaVKhtU