Як роздрукувати журнал.

Достатня кількість користувачів персональних комп'ютерів сьогодні користується перевагами підключення до мережі інтернет. Інтернет дозволяє не тільки спілкуватися з далекими родичами і друзями, а й виконувати ряд корисних функцій, наприклад, друк на папері статей улюблених журналів . Якщо цим користується модниця, швидше за все, вона віддасть перевагу тим журналам, які пропонують раскройки непоганих моделей одягу.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, з'єднання з мережею інтернет, принтер, папір для принтерів.
Інструкція
1
Журнали мод, що мають хорошу репутацію у читачів завжди створюють веб-сайт, на якому можна зустріти корисні поради, рекомендації, електронні версії опублікованих номерів і т.д. Якщо вас зацікавили раскройки моделей одягу, скористайтеся розділом Downloads сайту. Як правило, будь-який варіант раскройки можна скачати з офіційного сайту. Скачайте обраний вами номер на комп'ютер. Сканована версія журналу збережеться на жорсткому диску в форматі pdf.
2
Після закачки електронної версії журналу спробуйте його відкрити. Якщо файл не відкривається, значить, у вас не встановлена програма для читання такого типу файлів. Зверніться до пошукової системи для скачування спеціальної програми, наприклад, Adobe Reader або Foxit PDF Reader. Зверніть увагу, Adobe Reader є платною програмою і працює обмежена кількість часу. Якщо ви не збираєтеся купувати ліцензію до цієї програми, скористайтеся безкоштовним аналогом Foxit PDF Reader.
3
Відкрийте електронний документ і перегляньте його вміст. Оскільки викрійки займають не одну сторінку журналу, варто підготувати документ до друку, враховуючи запас аркушів в принтері. Попередньо запишіть номери сторінок, які ви хочете роздрукувати. Натисніть меню «Файл», потім виберіть пункт «Друк» (або натисніть клавіші Ctrl + P). У вікні, виберіть масштаб зображення, т.к. формат сканованих журналів буває різний. Виберіть принтер, вкажіть кількість друкованих сторінок і натисніть кнопку «ОК». Розпочнеться друк.
4
Після друку сторінок, які містять раскройки, можна їх склеїти, скориставшись стрічкою скотчу та ножицями. За цільної розкроюванні буде зручніше шити.