Як зшити ведмедика.

Плюшевий ведмедик - улюблена іграшка багатьох дітей. Її можна придбати в будь-якому магазині іграшок, але можна і пошити самостійно. Багато часу це захоплююче заняття у вас не забере, але зате пошивши своїми руками ексклюзивну іграшку для дитини, ви будете на сто відсотків упевнені в тому, що він грає екологічно чистої річчю.
Вам знадобиться
  • М'яка на дотик тканина (наприклад, плюш), матеріал для набивання іграшки, швейні приналежності.
Інструкція
1
Приготуйте викрійку іграшки, продумавши всі деталі: зовнішній вигляд, розміри, прикраси. Потім із щільного паперу виріжте основні викрійки. Знадобляться наступні деталі: тулуб (2 шт), стопи (2 шт), ноги (4 шт), голова (2 шт).
2
Розкроїте тканину. Викрійку прикріпіть з виворітного боку тканини, приколів її шпильками. Акуратно розкроювати хутряної матеріал, щоб не зіпсувати його. Маленькими ножицями розріжте підкладкову тканину. Робіть невеликі розрізи, щоб не пошкодити ворс.
3
Розпочніть з'єднанню деталей. Робити це потрібно, починаючи з голови. Поєднавши деталі, обробіть краю. Перед тим як зшивати, намітьте тканина шпильками або нитками, щоб вона не зсувалася. Зшийте деталі обметочний швом. Внизу голови залиште невеликий отвір для набивання.
4
Аналогічним чином зшийте лапи і тулуб. Знизу в лапах пришийте стопи. Верхні частини лап залиште відкритими.
5
Набейте всі деталі ведмедя ватою, поліестером, холлофайбером або ж іншими набивки. Щоки набийте поплотнее, а вушка залиште порожніми.
6
З'єднайте всі деталі іграшки між собою. А отвори для набивання обробіть потайними швами.
7
Оформіть мордочку ведмедя. З чорної тканини пошейте ніс. Оченята зробіть з чорних намистин або гудзиків. Рот вишийте червоною ниткою або ж оформите у вигляді аплікації. Ну ось, ведмежа готовий. Тепер ваша дитина з радістю буде грати з ним і буде вам дуже вдячний за такий чудовий і милий подарунок, зроблений вашими руками.