Як вибрати баранину.

М'ясо є дуже поживним продуктом. Головне достоїнство м'яса - це білки. В баранині міститься 20% білків, як і в яловичині, а в жирній свинині - 12%. До вибору м'яса потрібно підходити дуже уважно, інакше недобросовісні продавці з метою наживи продадуть вам неякісний продукт. Ось кілька порад.
Інструкція
1
Колір м'яса. М'ясо повинно мати природне та рівномірний червоний колір з прошарками білого, а не жовтого жиру. Якщо колір темний, то це ознака старого м'яса.
2
Запах м'яса. У більшості випадків м'ясо не має запаху. Але якщо все ж таки присутня неприємний запах, таке м'ясо краще не купувати.
3
Консистенція м'яса. Якісне м'ясо повинно бути пружним. Чи не бути Ослізло на поверхні, не водянистим. На шматку м'яса не повинно бути слідів крові.
4
Парне м'ясо. Парне м'ясо - це м'ясо до 3 годин після забою.
5
Охолоджене м'ясо. Охолоджене м'ясо зберігатися в морозильній камері при температурі від 0 до 4 градусів. Воно пружне, сік виділяється на поверхню - прозорий. Для приготування м'ясних страв краще використовувати саме таке м'ясо.
6
Заморожене м'ясо. Заморожене м'ясо також хороше, в ньому зберігаються всі корисні властивості свіжого. Не купуйте заморожене м'ясо в поліетиленовій плівці.
7
Щоб відрізнити заморожене м'ясо від повторно замороженого, потрібно просто доторкнутися до нього. Від дотику на замороженому м'ясі залишиться темна пляма, а повторно заморожене м'ясо колір не змінить.
8
Розморожене м'ясо має інтенсивний червоний колір. Виділяє на поверхню сік червоного кольору. Пахне сирістю, ставати менш пружним.
Корисна порада
Ніколи не купуйте размороженное і заново заморожене м'ясо.