Як позбутися від хімічної завивки.

Жінки завжди прагнуть до досконалості - будь то нова дієта, зміна гардероба, зачіски, і т. Д. При цьому вони не завжди замислюються про наслідки, які можуть бути далеко не приємними! Наприклад, доведеться шукати спосіб, щоб позбутися від хімічної завивки волосся. Більшості виникає питання, навіщо ж від неї позбавлятися, адже забавні кучерики - це так красиво! Але буває, що кучері виходять зовсім негарними або просто скоро набридають.
Інструкція
1
Перш за все, звичайно, подумайте дуже добре, якщо ви ще не зробили хімію, а тільки збираєтеся міняти свій імідж! Воно вам дійсно треба? Чи не простіше зробити звичайну завивку, порадувати близьких своїм приголомшливим зовнішнім виглядом, а потім швидко повернутися до рідного волосся, чи не змученим різними хімічними експериментами? Чи не передумали? Тоді будемо думати, що робити з уже наявною хімічної завивкою.
2
Існує декілька способів позбутися від хімії. Але вони не є стовідсотковими, все залежить від особливостей вашого волосся, від якості і майстерності з яким була зроблена завивка. Перший з них - це йти в рідний вже салон зі слізним проханням повернути все «як було». Плюс - там знають, як і чим вам робили хімію, тому ймовірність, що все повернеться, як було дуже висока; мінус - ви ризикуєте розпрощатися з волоссям (вони можуть не пережити 2 таких стресу і банально повиподать).
3
Можна спробувати все виправити в домашніх умовах - є безліч засобів у вільному продажу (спеціальні розпрямлюючі маски, бальзами та гелі, банальна плойка в крайньому випадку), це, можливо, вийде дешевше, але швидше за все, відіб'ється на волоссі значно гірше - ви можете не тільки не позбутися завивки , але ще й нашкодити своїм кудрям!
4
Ну і, нарешті, вірний єдиний спосіб - почекати трохи, щоб волосся галузі, і обстригти всю ту красу під назвою «хімічна завивка»! Так що вирішуйте самі, який з методів вам підходить, і головне - будьте красиві!