Як вибрати саксофон.

Саксофон ставиться до дерев'яно-духовим інструментам, хоча ні історично, ні акустично не відповідає такої класифікації. Навіть перша модель інструменту, створена Адольфом Саксом, була зроблена з металу і мала тембр, перехідний між мідними і дерев'яними.
Інструкція
1
Перед покупкою визначитеся з різновидом інструменту. Вони від самих мініатюрних і високих сопраніно до масивних, басовите контрабасів. Інструменти з більшою довжиною трубки вимагають більшої сили вдування, а стало бути, навчитися грі на них складніше.
2
Перший інструмент, що купується з метою навчання, не повинен бути більшим. Учнівські моделі відносяться до найдешевших, тому, якщо ви не хочете пов'язати своє життя з виконавством, це оптимальний варіант. Основна фірма, що випускає моделі цього рівня - Yamaha. Ціни, залежно від якості, могуть варіюватися від 15000 до 30000 р.
3
Інструменти для продовжують коштують від 30000 р. Популярні серед музикантів марки: Conn, Amati, King, Jupiter, Bundy, Buesher та ін.
4
Професійні інструменти - це завжди саксофони ручної роботи. Серійний номер каже про ім'я, досвіді і класі майстра-виробника. Для таких інструментів використовуються спеціальні сплави, обробка відрізняється великою вишуканістю, використовуються додаткові клапани і зручна механіка. Фірми-виробники таких інструментів: Yamaha, Yanagisava, Keilwerth, King, LA Sax, Selmer та ін.
5
Купити саксофон можна як у спеціалізованому магазині, так і з рук (бувший). Перед покупкою проконсультуйтеся у знаючого музиканта, а ще краще попросіть його піти разом з вами і перевірити відповідність ціни якості інструменту.