Як вішати балдахін на ліжечко.

Ліжечко - це місце, в якому малюк проводить більшу частину часу. Тому необхідно зробити її максимально затишною, комфортною і безпечною. В даний час в магазинах величезний вибір комплектів постільних речей. І в багато комплекти входить балдахін . Це прикраса дитячого ліжечка викликає безліч суперечок серед батьків. Противники балдахін ов називаю його «пилозбірником» і «нефункціональній річчю». Однак більшість батьків не відмовляються від використання такого виду прикраси дитячого ліжечка.
Вам знадобиться
  • Дитяче ліжечко, балдахін
Інструкція
1
І причина тут не тільки в красі - в прикритої балдахін ом ліжечку малюк почувається більш затишно, прямо як в будиночку. Основних способів розміщення балдахін а над ліжечком два. Перший спосіб полягає в закріпленні балдахін а в головах ліжечка. Закріплений таким чином, він не буде охоплювати всю ліжечко, проте до малюка надходитиме більше свіжого повітря, що важливо.
2
Другий спосіб - закріпити балдахін на одній з бічних сторін. Такий спосіб особливо зручний, якщо ліжечко стоїть уздовж стіни.
3
Проте як би не був закріплений балдахін , не варто закривати їм всю ліжечко. Навіть сітка, з якої, як правило, робляться балдахін и, перешкоджають вільній циркуляції повітря. І не забувайте його частіше прати, - на балдахін е дійсно осідає пил незалежно від того, з якого матеріалу він зроблений.