Як прикрасити ванну.

Кожен день для нас починається і закінчується у ванній кімнаті, це приміщення зовсім особливе ще й тому, що, як правило, у ванній кімнаті немає вікон або воно високо, підвищена вологість і обмежений простір. Зробити ванну затишною і комфортною при таких умовах складно, тим не менш, можливо.
Інструкція
1
Для початку приведіть до єдиної колірної, приємною вашому оку, гамі всі аксесуари у ванній. Замініть недовговічний пухнастий килимок, такий неприємний при намоканні, на гумовий килимок з дірочками. Вони бувають різних форм, кольорів - на будь-який смак. Оновіть навісні шафи, змішувач, штори. Для релаксації в ванні, придбайте зручний гумовий підголівник на присосках.
2
Додайте в ванній кашпо для квітів, панно з черепашок. Це дозволить зробити загальний стиль ванної більш романтичним. На поличку з шампунями, гелями, кремами, помістіть морські раковини або химерної форми мило, зроблене на замовлення.
3
Повісьте у ванній пухнасті красиві рушники для кожного члена родини, що розрізняються за кольором. Замість гачків для рушників розмістіть відшліфується ванну ю корч або декоративні прикраси у вигляді коралів. На стіну повісьте сушені морські зірки, щітки, красиві мочалки з розписом і візерунками, спеціальні водонепроникні наклейки морської стилістики.
4
Для візуального збільшення ванній замість окремих квадратів кахельної плитки встановіть дзеркала того ж розміру, а на стелю наклейте дзеркальну плівку. Шафки також зробіть з дзеркальними дверцятами. Суміжну з санвузлом ванну ю розділіть спеціальної перегородкою як стінки-гармошки або звичайною клейончастої шторою, відповідної за кольором до кахлю.
5
Стеля окрасьте олійною фарбою або за допомогою рідких шпалер, що допоможе з легкістю приховати сліди в разі заливання вашої ванної сусідами зверху.
6
Змініть систему освітлення у ванній кімнаті на точкову (наприклад), підберіть колір і яскравість, найбільш приємні для ваших очей. Не бійтеся експериментувати!