Як змішувати фарби для волосся. Як правильно змішувати фарбу для волосся.

Кожна жінка прагне до унікальності і ефектному зовнішньому вигляду. Чималу роль у формуванні образу грає зачіска - стрижка і колір волосся .Краска для волосся відкриває для жінок необмежене поле для експериментів, а дизайнери і виробники щороку вигадують все нові і нові комбінації, відтінки і способи про фарби волосся.

Коли жінка купує готовий набір для забарвлення - фарбувальну пасту і проявник, вона купує вже готовий колір, з яким важко експериментувати. Для творчих особистостей є можливість придбати професійні засоби, які дозволяють змішувати фарби для волосся індивідуально і давати нові кольори і колірні ефекти. Так, наприклад, змішування з основною фарбою двох відтінків, які на півтону від неї відрізняються, дає в результаті так зване «природне фарбування», коли на волоссі проявляються переходи кольору, властивого незафарбованих волосам.Ітоговий результат фарбування волосся залежить від декількох факторів, які обов'язково треба враховувати при підборі барв:

  • вихідний колір волосся і їх попередня забарвлення, якщо була;
  • наявність і кількість сивини;
  • довжина відросло кінців з моменту останнього фарбування;
  • структура волосся;
  • якості фарби і наявності засобів по догляду за волоссям.

Як правильно змішувати фарбу для волосся вдома?

Часто у жінок, які звикли купувати готові фарби і фарбувати волосся вдома, виникає питання, а як правильно змішувати фарби для волосся, щоб не помилитися з результатом, не отримати аж надто екстравагантний колір волос.С допомогою професійної палітри можна створювати найрізноманітніші відтінки. Кольори основ можуть поєднуватися між собою, а можуть і контрастувати. Другий варіант більше підходить для любительок експериментувати, що володіють бездоганним смаком і відчуттям міри, щоб і враження справити, і не скотитися в епатаж.Самий головна порада, який потрібно врахувати перед змішуванням - це вихідний колір волосся, адже саме від нього залежить зміна відтінків фарби. Натуральну блондинку ніколи не зробити жагучою брюнеткою, треба реально оцінювати можливості фарби, щоб потім не довелося обрізати волосся або ховати іх.Немалую роль відіграє і довжина відросло волосся - перш ніж фарбувати основну довжину, потрібно нанести склад на 10-20 хвилин на коріння, а потім вже профарбовувати все інше, при цьому слід міняти склад фарби з урахуванням кольору натуральних і забарвлених волосся, щоб на виході вийшов однорідний ефект по всій дліне.Еслі ви непрофесіонал і не хочете помилитися з результатом фарбування, краще вдатися до послуг перукаря-стиліста в салоні або ж запросити його додому. В цьому випадку більша ймовірність, що результат вас задовольнить, і вам не доведеться все-таки йти в салон перефарбовуватися.

Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=WCNJ5Fh-YIU