Як утеплити металевий гараж. утеплення пінопластом металевого гаража.

Щоб утеплити металевий гараж , необхідно в першу чергу визначитися з вибором матеріалу для утеплення. Найоптимальнішим варіантом для металевого гараж а є матеріал групи полімерів - пінопласт марки «ПБС-С». Він не горючий, так як в його склад входить антипірен, який сприяє самозагасання. Крім того, він водонепроникний. Ще один плюс цього матеріалу - він недорогий і володіє бактеріологічної стійкістю, тобто він не боїться грибка і не схильний до гниття.
Вам знадобиться
  • Пінопласт марки «ПБС-С», бруси 10? См, тімплекс, ізолон.
Інструкція
1
Утеплення гараж а необхідно починати з підлоги. Його утеплюють тімплексом. Так як це самий відповідний матеріал, як ізоляційне покриття. Він витримує температуру від -50 градусів до +75 градусів. Крім того, він має високу міцність на стиск і вигин. Після покриття підлоги тімплексом, поверх нього необхідно зробити стяжку.
2
На наступному етапі приступають до утеплення стелі та стін пінопластом товщиною 5 см в два шари, в шаховому порядку, щоб стикувальні шви не збігалися. Попередньо необхідно зробити обрешітку з бруса як на стелі так і на стінах. Бруси кріпляться до металевого каркаса гараж а. Пінопластові блоки кріпляться до стінок металевого гараж а за допомогою клею, наприклад, рідкі цвяхи.
3
Утеплені таким чином стіни і стеля металевого гараж а, можна обшити фанерою, ДСП, вогонкой або яким-небудь іншим оздоблювальним матеріалом.
4
Ворота так же утеплюються цим же пінопластом, попередньо зібравши обрешітку. Стики пінопласту потрібно обробити изолоном. Ізолон - це самоклеюча стрічка, що володіє високою гідрофобністю, шумопоглощением і теплоизолирующими функціями.
5
Таке утеплення металевого гараж а здатне підтримувати температуру до +5 градусів. Але якщо необхідно підняти температуру вище, можна застосувати для обігріву металевого гараж а теплову гармату, яка здатна підняти необхідну температуру в лічені хвилини.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=auItYxdmCYM
Утеплення металевого гаража необхідно в холодну пору року, тому що дана операція допомагає зберегти тепло і зробити умови для перебування автомобіля більш комфортними. Крім того, це дозволяє займатися ремонтом автомобіля навіть в найхолодніші дні.
Вам знадобиться
  • пінопласт, дерев'яний брус, утеплювач, монтажна піна, саморізи, болти
Інструкція
1
Першим ділом купите матеріали, необхідні для утеплення. Для того, щоб правильно вибрати будівельний матеріал і не їздити зайвий раз за відсутніми елементами, ретельно виміряйте розміри гаража. Постарайтеся придбати все заздалегідь і доставити за призначенням.
2
Спочатку утеплите підлогу, зніміть наявні дошки, потім на землю укладіть шар поліетилену, щоб виключити потрапляння вологи. Укладіть шар утеплювача і за допомогою саморізів закріпіть нові дошки. Беріться за стелю. До верхніх напрямних прикрутите бруски, якщо їх довжини не вистачає, щоб укласти пінопласт урівень.
3
Пінопласт до стелі прикріпіть за допомогою поздовжніх направляючих, які після того, як під них підсувається утеплює матеріал, прикручуються до поперечних. Іншим способом кріплення є монтажна піна, однак тут необхідно довго тримати пінопласт, щоб піна застигла.
4
Поверх пінопласту постеліть утеплювач, наприклад, Isover. Кріпите його частково до поперечних напрямних, а частково до пінопласту. Не забудьте надіти на шурупи шайбочки або шматочки картону, які дозволять збільшити площу зіткнення. Після цього прикріпіть до стелі стекломагніевий лист - він допоможе не тільки зберегти тепло, але і запобіжить проникненню вологи.
5
Для утеплення стін використовуйте той же принцип, що і для стелі. Однак поздовжні бруски кріпляться безпосередньо до металевої оббивці гаража. Наповніть щілини достатньою кількістю монтажної піни. Після цього укладіть утеплювач і закріпіть все саморізами. Викладіть пінопластом гаражні ворота, а також проведіть електричну проводку, для того, щоб можна було підключати обігрівальні прилади.