Як прибрати загар. Як скоріше змити засмагу.

Красивий загар робить фігуру більш підтягнутою, а також надає особі доглянутий вигляд. Він може приховати дрібні дефекти, підсушити прищики. Однак у цьому випадку можна переборщити. Іноді коричневий загар переходить в насичено-чорний і виглядає вже не дуже привабливо. В цьому випадку не варто сумувати, нормальний відтінок шкіри можна повернути і в домашніх умовах.
Вам знадобиться
  • Відбілювальний засіб, екстракт звіробою і скраб для тіла.
Інструкція
1
Гаряча ванна з екстрактом звіробою допоможе шкірі розслабитися, а також трохи зменшить інтенсивність загар а. Однак у цьому методі є свої підводні камені. Справа в тому, що після дуже довгих водних процедур загар може зійти плямами, а це тільки погіршить загальний вигляд.
2
Після ванни бажано отшелушить омертвілі клітини з допомогою жорсткої мочалки або скрабу. Багато дівчат вважають, що зайвий загар можна змити. Однак це помилка. Меланін, який відповідає за потемніння шкіри, виробляється виключно в глибоких шарах шкіри. Тому сподіватися на те, що шкіра після даних процедур сильно посвітлішає, не варто.
3
Після того як, шкіра як слід очищена, можна нанести на неї відбілюючі засоби. Прекрасними властивостями такого роду мають лимон, огірок, а також кисломолочні продукти.
Зверніть увагу
Тональний крем також здатний трохи приглушити колір засмаги. Але панацеєю від подібних проблем він стати не може. Справа в тому, що тональний засіб лише трохи освітлює шкіру, роблячи її відтінок сірим або палевим. Уважно поставтеся до нанесення тону. Не забудьте про шкіру шиї і декольте. Бажано, щоб вони мали однаковий колір. В іншому випадку буде мати місце ефект «відірваної голови».
Корисна порада
Вважається, що відбілююча глина також здатна видалити загар. Однак використовувати її потрібно з розумом. Глина досить сильно сушить шкіру, тому робити маски занадто часто не варто.