Як зшити хутряної бере.

Хутро вже довгий час не виходить з моди. З настанням холодів одні жінки окупують магазини, намагаючись знайти підходяще хутряний виріб, а інші просто шиють його самостійно. Зшити хутряної бере не так складно, як здається на перший погляд.
Вам знадобиться
  • Швейна машинка, хутро, нитки, швейні голки і форма.
Інструкція
1
Розшукайте в журналах або в інтернеті підходящу викрійку берета. Також можна накреслити викрійку самостійно. Для цього зніміть мірки - окружність голови, глибину берета. Побудуйте викрійку на міліметрівці.
2
Розкроїте бере згідно викрійці. При розкрої враховуйте напрям ворсу. Також розкроїте підкладкову тканину, враховуйте припуски на шви.
3
Сколите всі деталі шпильками. Це не дозволить зміщуватися сточуємо верствам. Акуратно стачайте іх.Не варто разутюжіваем припуски по швах. Розправляйте їх кільцями ножиць. Ворсинки, що стирчать із швів, акуратно витягнете голкою.
4
Спочатку зшийте виточки на обох сторонах берета. Робити це потрібно від основи клинів. За допомогою ножиць розгладьте шви.
5
Сшейте деталі разом на швейній машинці. Але при цьому уважно стежте, щоб шкіра не призбирається і не розтягувалася. В даному хутряному виробі всі шви в результаті повинні зійтися в центрі.
6
Змітайте і зшийте всі деталі з підкладкової тканини.
7
Потім, вивернувши бере на виворіт, підкладіть підклад. При цьому всі шви повинні збігатися. Пришийте подклад до берету акуратним потайним швом. От і все, ваш модний бере готовий. Він служитиме вам довгі роки. А також цей прекрасний аксесуар зможе вигідно підкреслити ваш статус в очах інших людей. Адже з давніх часів хутро вважався символом достатку.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=U_LEJlHDgE4