Як зробити соняшникову олію. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Будь-який виробник соняшникової олії з упевненістю може сказати, що його бізнес є досить прибутковим, адже цей вид продукції міцно влаштувався на кухні практично кожного російського громадянина. Але чи можна зробити соняшникову масло самостійно і що для цього потрібно?
Вам знадобиться
    • Насіння соняшнику
    • сепаратор або семевейка
    • вода.
Інструкція
1
Просортіруйте насіння соняшнику, видаливши всі непотрібні домішки (сор). Процес цей можна сміливо назвати копіткою, але вже сьогодні на масло бойнях є обладнання, яке просіює насіння соняшнику, відділяючи траву і сміття швидко і ефективно.
2
Видаліть плодову оболонку, або так звану лузгу, від насіння. Це також можна робити за допомогою наявного виробничого устаткування або вручну.
3
За допомогою сепаратора або семевейкі необхідно прочистити отриману масу. Сильний потік повітря відокремить лузгу і випадково потрапив сміття від насіння.
4
Провальцуйте насіння, тобто «Зруйнуйте» їх структуру. В результаті повинна вийти подрібнена однорідна маса, звана на масло бойнях мятка. Часто мятку отримують шляхом пресування на спеціальному обладнанні.
5
Обдайте вологою і теплом мятку. Маса разопреет і вийде так звана мезга (м'яке товчене речовина). Теплом мятку обдають на спеціальній жаровні, де температура не перевищує 120 градусів за Цельсієм. Якщо цей температурний режим не дотримуватися, масло потемніє, в ньому буде більше концерагенов, а всі корисні властивості просто «згорять».
6
Ретельно відіжміть вже з'явилося масло з мезги. Коли мезга віджимається, з'являються два компонента - соняшникова масло та макуху. Часто макуха іменують місцелла. Щоб більш ефективно відокремити масло , макуха ще раз пресують. З нього, як правило, можна ще отримати до 14% масла. За допомогою розчинника макуха обробляється в останній раз. На завершальній стадії вміст олії в макусі не повинно перевищувати 2% .В завершенні необхідно підкреслити, що на великих масло бойних промислах отримане масло ще фільтрують і піддають додатковому очищенню від можливих домішок. Тільки після цього соняшникова масло може бути розфасоване по пляшках.