Як вибрати грейпфрут.

Дуже популярно стало наявність на столі екзотичних фруктів. Та й продукти заморські зараз можна знайти мало не в кожному продуктовому магазині. Грейпфрут - дуже корисний і смачний екзотичний плід. Особливою популярністю користується він у представниць прекрасної статі, які мріють скинути зайві кілограми. Але щоб грейпфрут виявився справді смачним, соковитим і стиглим, його необхідно вміти правильно вибрати.
Інструкція
1
Аромат свіжого, а не залежавшегося грейпфрута, можна відчути навіть на відстані кількох метрів.
2
За кольором грейпфрут може бути і помаранчевим, і жовтим, і рожевим. Наявність великої кількості червоного відтінку на шкірці цього екзотичного фрукта говорить про його солодощі.
3
Деякі незначні пошкодження або шрами на верхній шкірці грейпфрута зовсім не означають непридатність продукту до вживання. Подібного роду подряпини і вм'ятини з'являються в результаті тертя грейпфрута про гілки дерев.
4
Але ось грейпфрут з темними мітками в області основи фрукта вибирати не варто - ці плями можуть свідчити про його псування.
5
Хороший стиглий грейпфрут обов'язково повинен бути пружним, без зморшок і помітних слідів старіння фрукта.
6
При виборі грейпфрута також необхідно взяти екзотичний фрукт в руку і оцінити його вагу. Якщо фрукт досить-таки важкий, порівняно зі своїми розмірами, значить він соковитий, не втратив вологу. У важких грейпфрутів, як правило, тонка шкірка.
7
Дуже рідко продавці погоджуються розрізати фрукти в присутності потенційного покупця. Але все ж, любителям грейпфрутів варто пам'ятати про те, що ці екзотичні продукти з червоно-рожевої м'якоттю - найсолодші.
8
Обов'язково перед вживанням грейпфрута в їжу, його слід ретельно вимити гарячою водою, щоб позбутися від хімікатів, якими обробляються ці екзотичні фрукти перед відправкою на прилавки магазинів.