Як робити кат.

Кат - від англійського «різати» - функція блога, що дозволяє приховати основний текст. В результаті на головній сторінці відображаються тільки анонси та посилання на повну статтю у вигляді слів «Читати далі» або подібної фрази. В кожному блозі для оформлення ката використовується своя кодування.
Інструкція
1
ЖЖ - одна з найпопулярніших блог-платформ. У ній використовуються два види катів - стандартний оформляється тегами: захований текст . Посиланням на повну статтю буде текст ("Read More"). Для використання іншого тексту посилання теги такі: Прихований текст .
2
У блозі на Я.ру теги стандартного ката виглядають так: Текст під катом . Посиланням на продовження буде слово "More". При використанні більш складних тегів: Текст під катом - текст посилання на повне повідомлення можна варіювати.
3
Описані теги можна використовувати в режимі HTML-редагування. Якщо вам більше до душі візуальний редактор, виберіть відповідний вид запису і режим «З оформленням». Натисніть команду «Вставити врізку». Виділіть текст, що прибирається під кат, клацніть «Вставити врізку». У який з'явився поле впишіть короткий текст посилання на повне повідомлення.
4
В інших сервісах також можна використовувати кат в візуальному режимі, натискаючи кнопки з синонімічні називання.
Катапульта - це древнє метальна знаряддя, яке було основою артилерії тих часів. Воно дозволяло метати камені трьома способами: шляхом розтягування волокон, скручування сухожиль і використання противаги. Саме останній спосіб ми і використовуємо, щоб виготовити невелику катапульту , тобто, використовуємо енергію падаючого противаги.
Інструкція
1
Для створення такої катапульти вам потрібні дерев'яні рейки з перетином 5 мм квадратної форми, трохи мотузки, кілька цвяхів або клей. А також пара кришечок від скляних пляшок з-під пива або газованої води.
2
Вам необхідно створити упор і скручування линви для пускающего важеля. Краще відмовитися від складного методу скручування мотузки за допомогою клинів і звернутися до іншого способу, більш простому: канат потрібно затягнути безпосередньо в підставку для катапульти.
3
Приробити напрямні для пускающего важеля, інакше він піде в сторону при «бойовому ході». З направляючими важіль рухатиметься чітко і строго по прямій лінії.
4
Зміцніть головну частину. Це запобіжить розсипання вашої поки ще нестійкою конструкції на дрібні деталі після першого ж пострілу. Бойовий важіль повинен заглиблюватися в невеликий дерев'яний брусочок, розташований на головний частина катапульти. Це збереже пристрій і поліпшить кут пострілу. Приробити до важеля дротяний гачок. На підставу змонтуйте пусковий механізм.
5
Замотайте тепер мотузкою головну частину катапульти. Це також зіграє роль додаткового захисту і пом'якшить удар важеля. З пляшкової кришечки зробіть контейнер для ваших «бойових» зарядів. Катапульта готова! Стріляти маленькими каменями вона буде на відстань приблизно 2 м. Це все.
Корисна порада
На завершення змонтуйте на головну частину герб-кришку від пляшки з написом. Встановити катапульту можна на м'які ніжки, виконані з коркового дерева.