Як зістикувати ламінат.

Правильно покладений в кімнаті ламінат надає приміщенню досить привабливий вигляд. При укладанні ламінат а слід обережно поводитися з даними оздоблювальним матеріалом - при неправильному нахилі ви можете зламати замки, в результаті чого паркетина буде непридатною для подальшого використання.
Вам знадобиться
  • Ламінат, підкладка для ламінату.
Інструкція
1
Відразу варто відзначити той факт, що підлоги повинні бути ідеально рівними. Сьогодні існує два різновиди ламінат а: з підкладкою і без неї. Якщо у вас паркетини виконані з підкладкою, можна відразу приступити до їх укладанні. Якщо підкладка відсутній, її потрібно спочатку розстелити по підлозі. Як тільки ви це зробите, приступайте до наступного кроку.
2
Почніть укладання ламінат а з далекого правого кута кімнати. Додайте одну дошку так, щоб між нею і стіною зберігалося відстань 0,5 сантиметра. Вставте наступну дошку в лівий замок попередньої і укладіть її на підлогу. Так потрібно діяти до того моменту, поки ви не дійдете до іншої стіни. На завершення укладання першої смуги ви зіткнетеся з необхідністю обрізки паркетини.
3
Щоб відрізати смужку ламінат а, відміряйте необхідний вам відрізок (враховуючи зазор 0,5 сантиметра від стіни), після чого прокреслите по позначці пряму лінію за допомогою будівельного куточка. Наклейте на дану лінію малярний скотч (з обох сторін) і відріжте потрібний вам шматок лобзиком. Лобзик повинен бути виставлений на максимальну швидкість руху полотна. Скотч клеїться для того, щоб під час відпилювання від ламінат а не відійшов облицювальний шар.
4
Поверніться до правого кута кімнати і вставте в паз відрізок ламінат а, що залишився після розпилу цілої паркетини. Візьміть цільну дошку ламінат а і вставте її спочатку в бічний паз паркетини на другому ряду, після чого закріпіть замок з верхнім рядом. Так продовжуйте до самої стіни. На завершення відріжте потрібний шматок паркетини, а частину, що залишилася використовуйте для початку укладання нового ряду.
Використовувати різні оздоблювальні матеріали в одному приміщенні - нормальна практика сучасних ремонтників. Головне, щоб ці покриття гармоніювали між собою і могли добре з'єднуватися. Як, наприклад, плитка і ламінат .
Вам знадобиться
  • - кахельна плитка;
  • - ламінат;
  • - інструменти;
  • - саморізи та дюбелі.
Інструкція
1
Зазвичай таку комбінацію як плитка і ламінат використовують при обробці кухонних приміщень. Більш практичний кахель укладають на підлогу робочої зони, а ламінат - на обідню половину кухні. Способів того, як зістикувати різні за структурою і фактурою матеріали, дуже і дуже багато. Можуть такі конструкції бути цілими, коли все кріпиться прямо до основи підлоги. А зустрічаються і збірні, які складаються з комплекту різних кріплень і насадок. Декоруючи перехід між плиткою і ламінат ом, не забудьте, що саме правильне оформлення стиків значно продовжує термін служби підлогових покриттів.
2
Площина розміщення оздоблювальних матеріалів повинна бути однаковою, а місце їх зустрічі має перебувати в центрі приміщення або отвору. При укладанні плитки і ламінат а бажано залишити між ними невелику щілину, але не більше 5 міліметрів.
3
Для стикування плитки для підлоги та іншого покриття найчастіше використовують поріжки, виготовлені з різних матеріалів. Наприклад, це можуть бути алюміній, дерево, пробка, пластик та інші. Кріплять їх до поверхні з використанням саморізів і дюбелів. Поріжки - ідеальний варіант з тієї причини, що вони прекрасно можуть урівноважити і приховати під собою вийшла різну висоту між покриттями. Також ними легко прикрити не дуже-то гарне місце стиковки двох матеріалів.
4
Для кріплення плитки і ламінат а користуються кількома видами порожків, а саме кутовими і підлоговими. Якщо у вас приміщення просте, без затій, прямокутне, то для поділу оздоблювальних зон підійдуть звичайні прямі кріплення. Якщо ж у вас є елементи півкола, трикутника і будь-який інший геометричної фігури, то вибирати вам для закладення потрібно спеціальні поріжки. Ті, які можуть гнутися і приймати будь-яке положення. Надайте йому ту форму, яка вам необхідна, просвердлите декілька отворів на рівній один від одного відстані і прикріпіть його до підлоги за допомогою спеціальних пристосувань.
5
А є варіант, як з'єднати плитку з ламінат ом без використання додаткових засобів. Для цього потрібно ламінат приміряти трохи внахлест. Потім його необхідно відсунути, а плитку трошки з краю "згладити", прибираючи зайві шар. Перехід буде плавним, тому різниці висот між покриттями не буде. Потім за допомогою силікону акуратно приклеюйте ламінат і затирайте вийшов шов. Робити це потрібно дуже акуратно, інакше місце стику буде виглядати неохайним і некрасивим.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=5JIW-m9gzng