Як збільшити маленькі очі.

У всі часи жінки доглядали за очима і виділяли їх контури. Однак не всіх представниць прекрасної статі природа наділила великими і виразними очима . Власниці маленьких очей можуть збільшити їх за допомогою правильного макіяжу. Зробити це досить просто, головне - знати кілька важливих секретів.
Інструкція
1
Щоб маленькі очі зорово здавалися більше, необхідно білим олівцем для повік провести лінію на внутрішній стороні нижнього століття. Такий прийом значно «відкриває» погляд. Крім того, слід «відчинити» вії. Для цього перед нанесенням туші потрібно скористатися спеціальними щипцями для завивки вій. Після нанесення туші великий ризик того, що вії можуть зламатися.
2
Від використання темного олівця або підводки жінкам з невеликими очима краще відмовитися. Вони сильно виділяють контури, тому очі будуть здаватися ще менше.
3
Перевагу при макіяжі очей краще віддати тіням, які мають ніжні мідні, рожеві відтінки або коричневі кольори. Ці тони відрізняються від природного кольору шкіри незначно, а значить, не створять видимого контрасту. Наносити тіні слід товстим шаром, трохи заходячи за складку століття. В результаті очі будуть здаватися більш глибокими і виразними. Під брову можна нанести трохи білих тіней і розтушувати їх. Якщо ви використовуєте тіні металевих відтінків, то на внутрішній куточок ока краще наносити більш світлі тони.
4
Туш власницям маленьких очей краще використовувати чорну або коричневу, а ось кольоровий туші слід уникати. Обов'язково потрібно профарбовувати нижні вії. Для цього пензлик краще тримати вертикально і наносити туш ковзним рухами зверху вниз.
5
Велику виразність погляду додасть відкоригована форма брів. Необхідно видалити виступаючі волоски, а потім зафіксувати форму за допомогою спеціального гелю і щіточки.
Очі - це не тільки дзеркало душі, але і сама виразна частина особи. Величезні глибокі очі навіть не надто привабливому особі додадуть чарівності, перед яким не зможе встояти ніхто. Не всім пощастило з розмірами і формою очей. Але для того, щоб візуально збільшити невиразні маленькі очі, досить грамотно накласти макіяж.
Вам знадобиться
  • - тіні;
  • - олівець для очей;
  • - туш для вій.
Інструкція
1
ВекіОднім з класичних способів змусити очі здаватися більше, ніж вони їсть, є грамотний розподіл темних і світлих тіней. Самое темна пляма тіней накладайте на зовнішній куточок ока, відтінки трохи світліше - на рухоме верхню повіку і шкірну складку на його кордоні, найсвітліші тіні наносите під брову. До речі, в разі мигдалеподібних «азіатських» очей слід чинити інакше. Тут, щоб зробити очі ширше, темні тіні накладаються у внутрішніх куточків ока, а світлі у зовнішніх. Не забувайте добре розтушовувати кордону між квітами тіней. Цей прийом є запорукою вдалого макіяжу.
2
КонтурБез підводки збільшити очі візуально практично неможливо. Використовуйте олівець або рідку підводку, наносячи її на край століття по лінії росту вій і трохи виходячи за край століття. Однак цей прийом краще не застосовувати, якщо повіку нависає над глазом.Чтоби ще більше «розкрити» очей, використовуйте сріблястий або білий олівець. Підкреслюйте їм внутрішній край нижньої повіки.
3
РесніциЧтоби очі здавалися більше, використовуйте об'ємну туш. Добре профарбовують вії, щоб змусити їх здаватися гущі. Не пропускайте війки, зростаючі в куточках очей. Не забувайте правило, що свідчить, що нижні вії краще не фарбувати взагалі або ж підфарбовувати дуже і дуже акуратно. Принаймні в разі, якщо макіяж денний.
4
БровіНемаловажную роль у тому, як сприймаються очі людини, грають його брови. Звичайно ж, їх форму необхідно вибирати з урахуванням індивідуальних особливостей особи. Але найголовніше - брови зобов'язані бути акуратними і не надмірно густими.
Корисна порада
Вибираючи колірну палітру для свого макіяжу, звертайте увагу на особливості своєї зовнішності, одяг, випадок і час доби для якого призначається ваш make up.Размишляя над тим, якої інтенсивності відтінок тіней вибрати, пам'ятаєте золоте правило, в якому сказано, що більш темні кольори накладають на те, що хочуть приховати, а світліші на те, що хочуть виділити.