Як зробити баню будинку. самостійно зробити парну в квартирі.

Сьогодні відмінності між саунами і лазнями практично зникли. Досить часто їх почали встановлювати в квартирах і прямо в будинках . Зробити баню у себе в квартирі стало цілком реально. При установці в основному використовують готові лазні шведського або фінського виробництва, які виготовляються з використанням особливої деревини. Однак можна в квартирі самостійно зробити і справжню російську міні- баню.
Вам знадобиться
  • вагонка, рейки, дошка, оргалит, утеплювач
Інструкція
1
Утепліть ванну кімнату. Прибийте до стелі та стін рейки, товщиною 30х30 мм. Відстань між ними залиште приблизно 400 мм. Заповніть прорізи ізоплітамі. Так само для цього підійдуть фольга та мінеральна вата.
2
Закріпіть на рейки оргалит. На нього - шпунтовані стругані дошки, вагонку. Стіни покрийте знімними щитами, виконаними з дерев'яних дощок, це буде зручний і портативний варіант. Утепліть з внутрішньої сторони двері у ванну кімнату так само, як утеплили стіни.
3
Зробіть підставку для електронагрівального приладу. Вона повинна стояти на 200 мм нижче верхнього краю ванни. Верх підставки викладіть вогнетривкою цеглою або облицюйте товстим шифером. Закріпіть електрообігрівач, і зробіть обмеження на підставці у вигляді невеликих бортиків. Найкраще підійде електроприлад з суховоздушная режимом. Для створення у ванній достатнього спека, укладіть в електропіч річкові камені, діаметр яких від 7 до 10 см кожен. Великі камені - вниз, решта - наверх.
4
Виготовте полиць з дощок товщиною 30-40 мм. Банна лава повинна щільно лягати на ванну.
5
Закрийте у ванній кімнаті вхідні двері і витяжний отвір перед включенням електропечі. Включіть її. Для створення в міні-лазні комфортної атмосфери, налийте у ванну гарячої води, щоб не було надмірної сухості. Паритися можна починати через два-три години. Для створення пара певного запаху, слід плескати малими порціями на камені гарячу воду з різними ароматами: евкаліпта, м'яти, ромашки.
Зверніть увагу
Чи не застосовуйте матеріали, які просочені фенольними смолами - їх запах зіпсує всю баню.Пріступая до процедури, насамперед, вимкніть в квартирі всі інші електронагрівальні прібори.Розетку для включення електропечі, слід розміщувати поза ванною. Категорично заборонено ставити вимикачі і штепсельні розетки в ней.Міні-баня перед експлуатацією повинна бути протестована фахівцям на предмет дотримання правил безпеки.
Корисна порада
Використовуйте мінімальне електроосвітлення, щоб не перевищувати допустиме навантаження електромережі в квартирі.
Напевно кожен російська людина мріє про лазню. Російська лазня не втрачає своєї популярності і в наш час. Побудувати таку баню не просто. Необхідно знати, які матеріали використовувати, а так же володіти самою технологією будівництва.
Інструкція
1
Насамперед потрібно звернути увагу на планування місця розташування. Будувати сільську російську баню найкраще окремо від всіх будов. Таким чином, буде дотримуватися пожежна безпека. Найкращим місцем для будівництва дерев'яної лазні вважається берег озера чи річки. Якщо у вас поблизу немає водойми, то можна створити його штучно. Приміром, часто баню будують поруч з штучним водоймищем або з ємністю, наповненою водою. Головне що не потрібно робити - це будувати російську баню поруч з будівлями або будинком. Відстань має бути більше 15 метрів.
2
Велика увага при плануванні місця для лазні потрібно приділити грунті. Саме від того, якого виду грунт, залежить закладка фундаменту, а це наступний етап будівництва. Відзначимо, будувати фундамент російської сільської лазні найкраще на піщаному грунті. Установку зрубу сільської лазні можна робити прямо на камені, присипаючи їх землею. Всі інші види ґрунтів, крім піску, піддаються постійним змінам. Взимку і восени, коли наступають морози, відбувається промерзання ґрунту. Вона випинається. Навесні ж, відбувається просадка ґрунту.
3
Будувати фундамент під баню можна з дерева, червоної цегли. Дані будівельні матеріали фахівці рекомендують застосовувати при зведенні фундаменту під баню . Ці матеріали міцні та довговічні.
4
Найчастіше російську дерев'яну баню будують з дерев'яного бруса. При будівництві стін і приміщення мансарди часто використовують каркасну технологію.
5
Уважно поставтеся до вибору порід дерева. На сьогоднішній день досить багато різних порід дерева для оздоблення будинків. Обов'язково стежте за тим, щоб дерево було пряме, витримане і не мало сучків і смоляних порожнин.
6
З дахом проблем не повинно виникнути. Покривати дах можна будь-якими сучасними покрівельними матеріалами. В цьому питанні все залежить від вашого смаку і фінансів. При плануванні горища не забудьте передбачити вікно для провітрювання. Перед тим, як топити баню , його потрібно обов'язково закривати.
7
В будь-якій лазні повинна бути піч. Піч найкраще встановлювати дров'яну. Саме дров'яні печі вважаються класикою. Саме така піч випускає приємний запах палаючих дров з їх незабутнім потріскуванням.