Як позбутися від слизу в носоглотці. Слиз в носоглотці лікування.

  •  Після ранкового туалету і чистки зубів почистіть мову від нальоту. Для цього можна використовувати марлю, намотану на палець, щетину зубної щітки або спеціальну щітку для чистки мови.
  •  Налийте в кухоль води і почніть полоскати горло. Закинувши голову, перекочуйте воду, повільно рахуючи до 10, потім виплюньте. Повторіть 5 разів. Під час полоскання частина слизу виходитиме з водою, а основна стане розріджуватися і стікати по задній стінці носоглотки, провокуючи відхаркування.
  •  Отхаркніте слиз і висякатися почергово обидві ніздрі. У такій же послідовності повторюйте до тих пір, поки не з'явиться відчуття повного очищення носоглотки від слизу. Перші процедури можуть бути продолжительней подальших очищень і залежать від індивідуального стану організму. Це очищення корисно робити і вранці, і ввечері. Чим сильніше зашлакован організм, тим більше утворюється в ньому слизу і потрібно часу для позбавлення від неї. Регулярне очищення від слизу має стати невід'ємною частиною ранкового і вечірнього туалету, оскільки слиз є відмінною середовищем для розмноження хвороботворних бактерій і інших мікроорганізмів.
  •  Цей спосіб допомагає не тільки позбутися від слизу в носоглотці, а й попереджає тонзиліт та інші простудні захворювання. Для полоскання можна використовувати сольовий розчин, настій з хвої, ромашки і м'яти.
  •  Для попередження утворення слизу необхідно стежити за раціоном харчування. Тепла, в'язка, пекуча і гірка їжа сприяє позбавленню від слизу, тоді як молочна, борошняна і солодка їжа сприяють її утворенню.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=8EgiOAWYPhg