Як зв'язати гачком хустку. пов'язати хустку урючком.

Влітку, перебуваючи під променями палючого сонця, дуже важливо захищати голову. Звичайні капелюхи і кепки можуть запобігти сонячний удар, але в них буває не дуже комфортно. У дуже жарку погоду найкраще носити в'язані головні убори, які продуваються вітерцем, і, в той же час, закривають голову від сонця.
Вам знадобиться
  • Нитки
  • Крючок
  • Ножницы
  • Специализированные журнали
  • Мережа інтернет
Інструкція
1
Перед тим, як в'язати гачком хустку, потрібно визначитися з тим, для чого він буде. Якщо хустку виконуватиме функцію головного убору, то для літнього хустки потрібні тонкі бавовняні нитки. Якщо планується хустку -шаль на осінь або весну, то, відповідно, нитки повинні бути товстіший, можна навіть взяти тонку шерсть або мохер.
2
Після визначення функціональності хустки потрібно підібрати гачок до обраних ниткам. Зазвичай товщина гачка підбирається таким чином: гачок повинен бути товщі нитки приблизно в два рази. При такому співвідношенні в'язка буде середньої щільності. Якщо ж потрібно, щоб хустку був пов'язаний більш ажурною вузький, тоді гачок потрібно взяти набагато товщі. Також важлива манера в'язки, так званий почерк в'язальниці. Для більш точного визначення кількості петель потрібно зв'язати контрольний квадратний зразок, а потім розрахувати петлі по ньому.
3
Наступним кроком буде підбір візерунка. Зазвичай хустки в'яжуться простими ажурними візерунками. Вибрати потрібну схему можна як у спеціалізованих журналах по рукоділлю (в нашому випадку журнали з в'язання гачком ), так і в мережі інтернет. Хустки дуже хороші саме тим, що розраховувати петлі потрібно тільки на самому початку, а далі візерунок в'яжеться просто за схемою в набраному кількості петель.
4
Після того, як хустку завершений, його краю можна обробити "рачьім кроком" - спеціальної обв'язкою стовпчиками без накиду в зворотному напрямку. Ця обробка дозволить краях хустки НЕ закручуватися всередину. Також можна прикрасити хустку бахромою.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=KNxJODtScRw
Зверніть увагу
Прати в'язані речі потрібно тільки вручну і сушити їх на горизонтальній поверхні в розтягнутому вигляді.
Корисна порада
Обов'язково потрібно врахувати, що при в'язанні з вовняних і мохерових ниток краще не помилятися, так як волокна шерсті сильно сплутуються і їх практично неможливо розпустити.