Як впоратися з втомою.

Втома - це нормальний стан організму після важкої фізичної роботи або тривалої безперервної розумової діяльності. Але якщо втома ви відчуваєте рано вранці, відчуваєте її протягом декількох тижнів або місяців - це не нормально, адже тут мова вже йде про хронічної втоми, позбутися якої не так вже й просто.
Вам знадобиться
  • Наша інструкція.
Інструкція
1
В першу чергу для позбавлення від хронічної втоми вам необхідно гарненько відпочити. Бажано, щоб відпочинок цей разюче відрізнявся від вашої щоденної діяльності. Так, якщо ви працюєте в офісі, то ідеальний варіант відпочинку для вас - піші прогулянки або велосипедні тури. Для тих, чия праця фізично важкий - підійде спокійний відпочинок на тапчані біля річки або в гамаку на дачі.
2
В тому випадку, якщо ви обмежили себе у вживанні будь-яких продуктів, є сенс давати собі тимчасові потурання і все-таки пробувати таку бажану шкідливу їжу. Навіщо? Та тому, що таким чином ви будете отримувати фізичне задоволення. Крім того, шкідлива їжа зазвичай більш калорійна, а можливо, що вам, для того щоб підбадьоритися, просто не вистачає енергії, тобто калорій в їжі.
3
Дуже важливо відмовитися від енергетичної підзарядки, яку ви використовуєте звичайно в своїй роботі протягом дня. Так, якщо ви зловживаєте кавою, енергетиками або міцним чаєм рано чи пізно це відгукнеться серйозними проблемами зі здоров'ям. Крім того, ваш організм може призвичаїтися до цих продуктів, як до наркотиків і ви будете відчувати емоційний спад без бажаного кави, чаю, енергетиків або сигарет.
Зверніть увагу
Врахуйте, що якщо втома для вас - це звичайний стан і побороти його не виходить, варто негайно звернутися до лікаря-терапевта.
Корисна порада
Зняти втому, як це не дивно, допомагають фізичні вправи. Для боротьби із втомою також рекомендовані і часті тривалі прогулянки на свіжому повітрі.