Як лікувати застуджена нерв. Які уколи і ліки потрібні якщо застуджені кості.

Вилікувати застуджена нерв не так-то легко, як здається. Бажано проходити курс лікування в лікарні, особливо якщо запалився тройнічковий нерв і з'явився парез особи (опущення століття, перекіс губ і пр.). Також без своєчасного і правильного лікування можливий ряд ускладнень, усунути які не завжди вдається. Лікування застуженіе нерва повинно проходити під наглядом лікаря.
Інструкція
1
Курс антибактеріальної терапії призначають при приєднанні інфекції або коли саме вона викликала запалення нерва. Діагностувати це можна в лікарні, після здачі аналізів і проходження медичного огляду. Вид антибіотиків призначають залежно від збудника інфекції та перебігу хвороби, тому не купуйте самі собі ніяких ліків.
2
Але не завжди запалення нерва пов'язано з інфекційними захворюваннями. В якості екстреної допомоги призначають преднізолон, який ви можете приймати в таблетках або ставити самостійно внутрішньом'язові уколи. Попередньо обговоріть з лікарем метод і схему лікування. Преднізолон - досить сильний препарат, його не варто приймати без вагомих підстав, він відноситься до ряду гормональних протизапальних засобів.
3
Прогрівайте зону запалення нерва. Можете використовувати грілку, перцевий пластир або зігріваючі мазі. Але краще ходите на физиолечение в стаціонар, при цьому не обов'язково лежати в лікарні. Також можете прогріватися в лазні або в гарячій ванні.
4
Приймайте вітаміни з підвищеним вмістом групи В. Вони посприяють швидкому одужанню застуженіе нерва і допоможуть повернути рухливість пошкодженої частини тіла. Шкода, що одними вітаміну не обійтися. Намагайтеся робити масаж, розробляйте застудженим частину. Головне, щоб не відбулося защемлення нервових закінчень, адже клітини і тканини навколо нерва зараз набряклі. Будь уважні і при будь-яких погіршеннях в самопочутті зверніться до лікарні.