Як зміцнити психіку.

Для того щоб, зміцнити свою психіку , дуже важливо навчитися отримувати від життя задоволення, зрозуміти, навіщо ми взагалі живемо, самореалізуватися. Здається, що все це дуже і дуже просто, але насправді - це важка щоденна праця і невпинна робота над собою.
Інструкція
1
Крок перший: ваш ум.Человека можна умовно розділити на дві складові: фізичне тіло і розум. При цьому саме наша свідомість, розум керує тілом. Але от самим розумом керуємо ми, і про це не можна забувати. Вам варто зрозуміти і назавжди усвідомити, що розум не завжди пропонує вірні ідеї і правильні думки, тому саме ви повинні навчитися фільтрувати цю інформацію, вибираючи для себе головну, цінну та корисну.
2
Крок перший: чужі проблеми.Очень часто людина навмисно завантажує себе чужими проблемами. Це дуже негативно впливає на психіку , адже ви повинні вирішувати не тільки власні завдання, а й думати про складнощі інших, а також всесвітніх глобальних проблемах, якщо не в дійсності, то у власній свідомості. Як цього уникнути? Поменше спілкуватися з людьми, які скаржаться вам на життя. Також варто виключити перегляд телепередач про війни, насильстві і кримінальних програм.
3
Крок третій: помутніння сознаніе.Как ніколи вразливою психіку робить вживання речовин, які, як кажуть, викликають помутніння свідомості: наркотики, алкоголь. У тому випадку, якщо ви хочете не тільки зміцнити, а й завжди контролювати свою психіку , варто назавжди відмовитися від прийому цих продуктів.
Зверніть увагу
Пам'ятайте, що наша психіка - це відображення нашої гармонії зі світом і самими собою і працювати, в першу чергу, потрібно саме в цьому напрямку.
Корисна порада
1. Зміцнити психіку також допоможе і вірний напрям реалізації сексуальної енергіі.2. Для зміцнення психіки дуже важливо усвідомлення того, що все, що відбувається в житті, дається нам на благо, а не на шкоду.
Щоб зміцнити нерви, нормалізуйте свій сон і більше відпочивайте. Вкрай важливо правильно харчуватися і вести здоровий спосіб життя. Можуть допомогти і народні засоби.
Вам знадобиться
  • - листя м'яти;
  • - коріння аїру;
  • - квіти коров'яку.
Інструкція
1
Найголовніші вороги нервової системи - це стреси. Тому щоб зміцнити нерви, уникайте стресових ситуацій. Навчіться контролювати свої емоції і не нервуйте через дрібниці. Не вступайте в конфлікти, не сперечайтеся. Спілкування з неприємними вам людьми краще уникати. Якщо ви відчуваєте, що ось-ось «вибухнете», підіть в сторону, почніть глибоко дихати і порахуйте до десяти.
2
Ведіть здоровий і активний спосіб життя. Більше рухайтеся, а ще краще регулярно займайтеся спортом. Корисною буде навіть звичайна ранкова зарядка, якщо робити її кожен день. Вкрай негативно на нервову систему впливають шкідливі звички, зокрема вживання спиртного і куріння. Кількість алкоголю скоротіть до мінімуму, а краще виключіть такі напої зовсім. Від сигарет теж відмовтеся.
3
Нормалізувати роботу нервової системи допоможе здоровий сон. Недосипання - це велике навантаження для організму, вона самим негативним чином позначається на функціонуванні нервової системи. По-перше, лягайте спати не пізніше 22:00, так як саме в цей час виробляється гормон мелатонін, який виконує важливі функції і регулює роботу деяких систем організму. По-друге, спіть не менше 8-9 годин на добу. По-третє, сон повинен бути міцним і здоровим. Забезпечте сприятливі умови для сну. Ліжко має бути зручним, а кімната - провітреній.
4
Хронічна втома і постійні перевтоми теж чинять негативний вплив на нервову систему, тому намагайтеся відпочивати. Розподіляйте обов'язки таким чином, щоб ви не стомлювалися. Якщо відчуваєте втому, просто посидьте з закритими очима або прогуляйтеся. Не плануйте на один день дуже багато справ, інакше ви будете переживати і стомитеся.
5
Щоб поліпшити стан нервової системи, харчуйтеся правильно. Особливо важливі вітаміни групи В, які містяться в дріжджах, пшениці, квасолі, горосі, шпинаті, броколі, гарбузі, ріпі, авокадо, бананах, горіхах, дині, грибах, яйцях і в деяких інших продуктах. Крім того, необхідно заповнювати запаси кальцію. Отримати його можна з кунжуту, молочних і кисломолочних продуктів. Також можна почати прийом спеціальних вітамінних комплексів.
6
Використовуйте народні засоби. Наприклад, можна взяти по столовій ложці квітів коров'яку, листя м'яти і коренів аїру. Все подрібніть, залийте трьома склянками окропу і настоюйте одну ніч у термосі. Процідіть рідину і приймайте по третині склянки чотири рази на день до їди.
Зверніть увагу
Не починайте прийом заспокійливих засобів без консультації лікаря.
Корисна порада
Навчіться розслаблятися. Допоможуть в цьому ароматичні масла, приємна музика або прогулянка.