Як зробити крем для прикраси торта. Як прикрасити торт кремом.

Нічого не зрівняється з домашньою випічкою. Ароматна, смачно пахне і зроблена з любов'ю випічка, стане прикрасою будь-якого застілля. А вершиною, звичайно, буде торт. Красиво прикрашений, він є гордістю господині, і предметом захоплення гостей.
Вам знадобиться
    • 200г вершкового масла
    • 8 столових ложок з гіркою цукрової пудри
    • або 8 ст.л. згущеного молока.
Інструкція
1
Який же крем використовувати для прикраси? Існує кілька основних рецептів, якими можна прикрасити торт. Вони легкі в приготуванні, і дуже смачні.
2
Найпопулярніший і легкий у виконанні - основний масляний крем з цукровою пудрою. Для нього нам буде потрібно 200г вершкового масла і 8 столових ложок (з гіркою) цукрової пудри.
3
Масло заздалегідь дістаньте з холодильника - воно має бути кімнатної температури. Збийте його міксером і, поступово, по одній ложці, додавайте цукрову пудру. Цей крем підходить для прикраси, і як основа під мастику. Для малювання фігур залиште його ненадовго в холодильнику - він застигне, і фігурки виходитимуть краще.
4
Наступний крем - основний масляний із згущеним молоком. Склад: вершкове масло - 200 г, згущене молоко - 8 столових ложок. Візьміть масло (не холодне, але розм'якшене), збийте вручну, використовуючи металевий віночок або дерев'яну лопаточку, до однорідної маси білого кольору, пишною і еластичною. Не припиняючи збивати, додайте по столовій ложці згущене молоко. І продовжуйте збивати, до отримання однорідної, повітряної маси, десь 10-15 хв. Якщо молоко зацукрувався, його можна закип'ятити і остудити до кімнатної температури.
5
При оздобленні теплим кремом фігури виходять глянцевими, блискучими, чи не рельєфними. Якщо використовуєте охолоджений крем - вони будуть матовими і рельєфними.
6
Ганаш - один з кремів на основі вершків і шоколаду. Його також використовують для малювання прикрас. Буває чорний і білий ганаш, залежно від шоколаду, який ви використовуєте.
7
Рецепт № 1. Підігріті, гарячі вершки (жирністю 36%) - для ганаша, 300г молочного шоколаду (або чорного), 2 склянки охолоджених вершків для збивання.
8
Рецепт № 2. 200г гарячих вершків для ганаша (жирністю 36%), 200г. білого шоколаду, 1 стакан охолоджених вершків для збивання.
9
Доводимо до кипіння вершки, призначені для ганаша, і заливаємо шоколад, розтоплений в мікрохвильовці або на паровій бані. Ретельно розмішуємо виделкою, поки шоколад остаточно не розчиниться. Після цього охолоджуємо його в холодильнику (можна залишити на ніч). Наступного дня мледует збити до пишної маси інші вершки. Після цього збийте охолоджену вершкову-шоколадно масу до густого стану. І поступово, потроху, додавайте в збиті вершки, міксер включите на 1-2 швидкість.
10
Крем виходить дуже густий, ніжний, схожий на м'яке мороженое.Еслі у вас немає спеціального шприца для малювання - не біда. Згортайте кульок з паперу для випічки, кладіть у нього крем, і малюйте на здоров'я!
11
Вам потрібна тонка лінія? Ображати кінчик навскоси манікюрними ножицями. Для лінії товстіший робіть більше розріз. Для отримання хвилястих ліній на боках торта можна використовувати ніж для різання хліба або сиру.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ltQYOdEGziA