Як розрахувати блоки на будинок.

Будівельний матеріал коштує дорого, і тому доводиться робити точний розрахунок його витрати. Вираховувати потрібну кількість блоків слід відповідно до типу кладки, довжини, ширини і висоти зводиться.
Інструкція
1
При будівництві звичайним способом без зведення подвійних стін та засипки колодязів, слід виміряти довжину і ширину фундаменту і помножити на два. Отриману цифру розділити на довжину блоків. Це кількість потрібно на один ряд кладки по всьому периметру будівлі.
2
Виміряйте необхідну висоту, розділіть на висоту блоків і помножте на кількість блоків необхідних по периметру.
3
Якщо ви будуєте колодязним способом, то розрахунок слід виробляти, склавши довжину фундаменту і помноживши її на чотири.
4
Ширину фундаменту також слід множити на чотири. Отримані цифри довжини і ширини складіть і розділіть на довжину одного блоку.
5
Порахуйте висоту будівлі, помножте її на вісім і розділіть на висоту блоків. Отриману цифру помножте на кількість блоків, необхідних по периметру подвійний кладки.
6
Можна порахувати іншим способом. Помножте довжину блоку на ширину і порахуйте, скільки блоків буде в квадратному метрі. Потім помножте на кількість квадратних метрів ваших стін.
7
Якщо ви встановлюєте додаткові несучі стіни, то їх потрібно вважати одним з методів зазначених вище і підсумовувати до загальної кількості блоків.
8
Розрахувавши необхідну кількість блоків, завжди потрібно брати на 20-25% більше матеріалу, ніж потрібно. Це потрібно для обліку поломок при перевезенні, а також враховуючи, що деякі блоки доведеться ділити і підганяти, а при цьому буває чимало відходів.