Як вирвати корінний зуб.

Емаль на корінних зубах з часом стоншується, утворюються мікротріщини, починається карієс. Якщо вчасно не звернутися до лікарні, руйнування піде глибше, і зуб доведеться видалити, що небажано. Але якщо ступінь ураження висока, потрібно якомога раніше відвідати стоматолога: інфекція, яка надходить у кров від каріозних зубів, отруює весь організм.
Інструкція
1
Запишіться на прийом в стоматологічний кабінет. Можете відвідати звичайну лікарню або будь-яку платну. Різниці в лікуванні, в принципі, немає, але є відмінність в пломбувальних матеріалах. Гарна пломба коштує досить дорого.
2
У призначений день з ранку почистіть зуби і вирушайте на процедуру. Нічого не бійтеся, анестезія зніме біль, а ви навіть нічого не відчуєте, хіба що неприємні відчуття. Час на виривання зуба залежить від індивідуальних особливостей і може бути від 3 хвилин і до декількох годин. Весь цей період на вас буде діяти знеболюючий укол.
3
Після виходу зі стоматологічного кабінету недовго тримайте ватку, а по приходу додому прийміть таблетку будь-якого знеболюючого, адже укол почне відходити, і ви відчуєте біль, іноді дуже сильну.
4
Дотримуйтесь гігієну порожнини рота. Намагайтеся не їсти кілька годин після висмикування зуба. Через 10-20 днів лунка повинна затягнутися. Якщо виникнуть ускладнення, негайно йдіть знову до лікарні. Буває, що частинки зуба не витягли повністю, і вони нагнівают. Після чистки лунки також рекомендується утримуватися від прийомів їжі.
5
Якщо ви плануєте поставити на місце вирваного зуба імплантат, робіть це якомога раніше. Зубний ряд може зміститися, після цього поставити новий зуб буде дуже складно.