Як розморозити полуницю.

Полуниця - чудовий десерт, цінне джерело вітамінів, мікроелементів і просто дуже смачна ягода. На жаль, продукт цей строго сезонний, і в січні побалувати себе свіжою полуницею не вийде. Хіба що не має ні смаку, ні запаху - з супермаркету. Вихід - використовувати заморожену. При правильній розморожуванні вона трохи поступається свіжою.
Вам знадобиться
  • - полуниця;
  • - глибока посуд.
Інструкція
1
Перед покупкою необхідно уважно прочитати інформацію на пакеті з ягодами. На ньому має бути зазначено, що перед вами - продукт швидкого заморожування. Тільки при використанні такого способу ягоди зберігають до 90% містяться в них корисних речовин.
2
Найкращим видом розморозки полуниці є витримування її при кімнатній температурі протягом декількох годин. Зрозуміло, попередньо упаковку з ягодами слід розкрити, а їх пересипати в посуд з високими стінками (наприклад, контейнер з харчового пластика) .Деякі господині розморожують фрукти і ягоди під струменем гарячої води. Після такої обробки вітамінів в полуниці практично не залишиться. Те ж саме стосується розморожування в мікрохвильовій печі.
3
Випадково розморожені ягоди необхідно терміново використовувати. Повторному заморожуванню вони не підлягають. З неповністю розмороженої полуниці можна приготувати чудові ягідні десерти. Наприклад, подрібнивши ягоди в блендері, розлив ягідну масу по креманкам і прикрасивши листям свіжої м'яти.
Корисна порада
Якщо ягоди призначені для пирога, їх слід розморозити заздалегідь, а потім пересипати цукром і злити сік. Під час викладання на пиріг соковиті фрукти і ягоди присипають крохмалем, щоб пиріг не потік.