Як лікувати у кішок нежить.

Нежить - це запалення слизової оболонки носика у кішки. Він може виникнути, якщо ваша вихованка виявилася на протязі й переохолодилася. Також він може з'явитися і як ускладнення при заразних і незаразних хворобах.
Інструкція
1
Для початку придивіться до своєї кішки. Вона може чхати, третина очі і ніс, можуть бути виділення з нздрей, розвивається млявість і світлобоязнь. Кицька може відмовлятися від їжі, страждати від блювоти, їй дуже важко дихати. Кожна кішка переносить нежить по-своєму. Деякі справляються з ним легко і швидко поправляються, а в інших все протікає дуже важко. Респіраторні захворювання дуже схожі з людськими, але ні в якому разі не слід лікувати кішку ліками, які допомогли при нежиті вам.
2
Не займайтеся самолікуванням і зверніться обов'язково до ветеринара. Тільки він зможе призначити правильні препарати для вашої вихованки. І чим швидше ви опинитеся в клініці, тим швидше одужає кішка. Потрібно бути готовим, що ветеринар запропонує здати аналізи крові. Не потрібно відмовлятися і від мазків з очей, таким чином ви будете знати, чи є в організмі вихованки збудники хламідіозу і мікоплазмозу. Необхідно в точності виконувати приписи ветеринара. Якщо будуть призначені уколи, то колоти можете їх самостійно або ж звернутися до допомоги фахівця.
3
Потрібно не забувати, що і вдома вашій кішці потрібен догляд. Її слід ізолювати від інших тварин, якщо у вас вони є. Виключіть всі протяги, забезпечте спокій. Їжу і питво пропонуйте тільки теплу. Вчасно давайте ліки, які випише вам ветеринар. А коли вашої вихованкою стане краще, необхідно зробити вакцинацію. Це в майбутньому допоможе уникнути зайвих проблем у кішки.
Корисна порада
Обов'язково зберігайте всі рецепти, які випише лікар. Вони можуть знадобитися вам, якщо раптом ваша кішка знову захворіє.