Як вертіти ручку.

Обертання ручки - недавнє захоплення молоді, що полягає в вертінні ручки між пальцями. Завдяки цьому захопленню, розвивається дрібна моторика і відчуття балансу, пальці стають більш тонкими і чутливими. Особливих коштів для вертіння ручки не потрібно: вам знадобляться тільки кулькова ручка і ластик на олівець.
Інструкція
1
Щойно куплена ручка не підходить для Обертання ручки: кінець, на якому розташовується металева пишуча частина, трохи переважує. Для балансу надіньте на інший кінець ластик. Взагалі для Обертання ручки використовуються тільки предмети канцелярії: сама ручка, ластик, скріпки. Додаткові кошти виключені навіть на масових змаганнях.
2
Затисніть ручку між середнім і вказівним пальцем. Вказівним підійміть звисаючу половину вгору, до проміжку між середнім і безіменним. Перехопите новою парою пальців, вказівний відпустіть. Тепер середнім переведіть ручку до мізинця і знову перехопите.
3
Мізинцем притисніть ручку поверх безіменного, затисніть безіменним і середнім. За таким же принципом перенесіть ручку між середнім і вказівним.
4
Повторіть у зворотний бік, потім на іншій руці.
5
Це основний прийом вертіння ручки. Великий палець в цій вправі не задіяні. Починайте вправу в повільному темпі, поступово прискорюється. Намагайтеся тримати темп, щоб рух залишалося плавним і рівномірним, інакше ефект загубиться. Великий палець не повинен напружуватися.
Крутити ручку можна в офісі, на лекції, при перегляді телевізора. Обертання ручки (англ. Pen spinning) - не просто захоплення - це вид спорту, за яким проводяться чемпіонати світу. Якщо хочете навчитися маніпулювати ручкою, приготуйтеся до того, що буде потрібно чимало терпіння і посидючості.
Вам знадобиться
  • - Кулькова ручка;
  • - ластик на олівець;
  • - ковпачки.
Інструкція
1
Візьміть спеціальну ручку. В ідеалі потрібно використовувати мод - снаряд, зроблений з кулькових ручок, гумок і металевих наконечників. Кулькова ручка повинна бути добре збалансована; на ній повинні бути відсутні будь-які явно випирають деталі, які можуть заважати. Перевірте, щоб чорнило з стержня не витікало, при необхідності його можна вийняти. На обидва кінці ручки надіньте ковпачки та обтяжуючи його ластиками від олівця.
2
Навчіться виконувати один з найпростіших трюків. Затисніть центр ручки між середнім і безіменним пальцями, створюючи між ними тиск. Один з кінців ручки при цьому впирається у великий палець, а інший перебуває в повітрі.
3
Вивільните кінець, що впирається у великий палець. Якщо зробите це швидко, ручка полетить в необхідному напрямку. Як тільки звільніть ручку, одразу трохи відігніть тому середній палець, а безіменний і вказівний спробуйте з'єднати один з одним, як би схрещуючи їх над середнім пальцем.
4
Поймайте ручку безіменним і середнім пальцями і знову надайте їй опору. Потренуйте даний трюк. Навчіться виконувати його обома руками.
5
Ускладните трохи вправу. Для цього поступово ослабляйте опору ручки на великий палець, намагаючись діяти тільки безіменним і середнім пальцями. Незабаром зможете виконувати цей трюк без опори.
6
Освоївши елементарні методи крутіння ручки, можете переходити на більш складний рівень.
Зверніть увагу
Перебирати пальцями можна не тільки ручку. Деякі умільці використовують великі монети, запальнички, фішки для покеру.
Корисна порада
Обертання ручки - корисне заняття. Воно розвиває спритність пальців, завзятість і вміння концентруватися.