Як розім'яти ноги.

Важкість в ногах, затерплі м'язи нижніх кінцівок та інші подібні явища досить частина турбують сучасну людину. В такий момент хочеться гарненько розім'ятися, потягнути кожен м'яз на ногах і пропрацювати суглоби. Здійснити бажання вам допоможе описаний нижче комплекс.
Інструкція
1
Встаньте прямо, дотримуючись долонями за будь-яку опору (стілець, стіну), підніміть вгору праву ногу. Зробіть 5 кругових рухів в бедренном суглобі в одну сторону, потім в іншу. Повторіть кола також в колінному і гомілковостопному суглобах. Перенесіть вагу тіла на праву ногу і розімніть суглоби лівої ноги .
2
Початкове положення, як в попередній вправі. Підніміть праву ногу вгору, потягніть вперед шкарпеточку, потім зігніть коліно і винесіть вперед п'яту. По черзі витягайте вперед то шкарпеточку, то пяточку. Зробіть 5-10 повторень і поміняйте ногу. Перенесіть вагу тіла знову на ліву ногу, зігніть праве коліно, натиснете на шкарпеточку правої ноги , намагаючись прокатати всі суглоби пальців.
3
Сядьте на підлогу, зігніть в коліні праву ногу, ступню покладіть на стегно лівої ноги . Пальчиками рук пройдіться по всій внутрішній стороні стопи. Надавлюйте з помірною силою, так як на стопах знаходиться велика кількість точок, які активізують роботу внутрішніх органів. Потім поставте стопу на підлогу, подушечками пальців натискайте з її зовнішнього боку. Лівою долонею візьміться за м'язи гомілки правої ноги і трусіть їх з боку в бік 1-2 хвилини. Потім обидві долоні покладіть на стегно, і, зрушуючи шкіру і м'язи ноги то за годинниковою стрілкою, то проти, обережно водите руками. Повторіть ці ж маніпуляції з лівою ногою.
4
Встаньте прямо, ноги разом, руки опущені уздовж тіла. На вдиху підніміть руки вгору, потягніться за пальчиками. З видихом опустіть верхню частину тіла вниз, долонями візьміться за гомілки, тягніться грудьми до стегон. Коліна не згинайте, відчуйте, як розтягується задня поверхня ніг і підколінні сухожилля. На вдиху з прямою спиною поверніться у вихідне положення.